Hp pavilion dv2000 Dizüstü Ekrani Açılmıyor

FahriTaha

Hectopat
Yer
Ankara, Turkey
Yukarıda belirttiğim model dizüstü bilgisayarım daha önce zaman zaman donma yapıyordu. Fanı bataryası değişti. Şimdi de ekran açılmıyor. Ne yapabilirim? Bana bu konuda yardımcı olun lütfen. Ekran kartı değişimi yapılıyor mu? Yapılıyorsa ne model ekran kartı alabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aşırı ısıdan anakart yanmış olabilir yada başka bir donanım hatası. Ücretsiz arıza tespit yapan Notebook servisine götür eğer anakart sorunu derse çöp olur.

Hp model bi laptopum vardı. Zaman zaman ekranın açılmadığı oluyordu. En sonunda ekran hiç açılmadı. Sadece bip bip ötüp duruyor. Laptop tamircisine gittim, sorunu anlatırken bana dediği ilk şey laptopun markası Hp mi oldu. Evet deyince dükkanın arka tarafını gösterdi Hp çöplüğü resmen. Hepsi de aynı arıza ekran kartı çipi. Tamiri yapılıyor ama, eski bir laptop için o kadar para harcamaya değmez.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hp model bi laptopum vardı. Zaman zaman ekranın açılmadığı oluyordu. En sonunda ekran hiç açılmadı. Sadece bip bip ötüp duruyor. Laptop tamircisine gittim, sorunu anlatırken bana dediği ilk şey laptopun markası Hp mi oldu. Evet deyince dükkanın arka tarafını gösterdi Hp çöplüğü resmen. Hepsi de aynı arıza ekran kartı çipi. Tamiri yapılıyor ama, eski bir laptop için o kadar para harcamaya değmez.
Allah başıma getirmesin 3 yıldır HPciyim...

Geri
Yukarı