HP Pavilion DV6-3052NR Oyun Performansı Nasıldır

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Cok profesyonel olmasa da Techno ve House tarzi muzik ile ugrasiyorum ve yeni bir Notebook almayi planliyorum.. HP'nin Pavillon DV6-3052NR modeline baktim ve donanim ozellikleri fena olmadigini dusunuyorum. Sence bu Notebook ile Cubase 5, FL Studio 9 ve bunun gibi programlari rahat ve hizli bir sekilde kullanabilir miyim ve Crysis, Battlefield 3 gibi yeni oyunlari bu sistemde oynayabilir miyim?

Üründe ATI Mobility Radeon HD 5650 ekran kartı var. Gayet başarılı olan bir kart ve Crysis 2 ve BF3’ü orta ayarlarda çok rahat bir biçimde oynatabilir. Zaten burada HD 560’nin oyun performansı mevcut:

Notebookcheck Türkiye: ATI Mobility Radeon HD 5650

HP’nin özelliklerine de buradan baktım, gayet iyi bir işlemcisi var ve dediğin programları rahatlıkla çalıştıracak düzeyde.

HP Pavilion dv6-3052nr Entertainment Notebook PC Product Specifications - c02467289 - HP Business Support Center

hp pavılıon Z9B04EA modeli
amd a10 işlemci
12 gb ram
4 gb ekran kartı

bu bilgisaylar oynadığım herhangi bir online oyunda fps 20 ile 30 arasında oluyor bu neden olabilir acaba.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı