HP Pavilion DV6-3052NR Oyun Performansı Nasıldır

'Dizüstü Bilgisayarlar' bölümünde Recep Baltaş tarafından 9 Nisan 2011 tarihinde başlatılan konu.

1. Recep Baltaş

Recep Baltaş Technopat Yönetici

Beğenileri:
    42.485
    Yer:
    İstanbul
    Cok profesyonel olmasa da Techno ve House tarzi muzik ile ugrasiyorum ve yeni bir Notebook almayi planliyorum.. HP'nin Pavillon DV6-3052NR modeline baktim ve donanim ozellikleri fena olmadigini dusunuyorum. Sence bu Notebook ile Cubase 5, FL Studio 9 ve bunun gibi programlari rahat ve hizli bir sekilde kullanabilir miyim ve Crysis, Battlefield 3 gibi yeni oyunlari bu sistemde oynayabilir miyim?

3 kişi bunu beğendi.
  2. Recep Baltaş

Recep Baltaş Technopat Yönetici

Beğenileri:
    42.485
    Yer:
    İstanbul
    Üründe ATI Mobility Radeon HD 5650 ekran kartı var. Gayet başarılı olan bir kart ve Crysis 2 ve BF3’ü orta ayarlarda çok rahat bir biçimde oynatabilir. Zaten burada HD 560’nin oyun performansı mevcut:

Notebookcheck Türkiye: ATI Mobility Radeon HD 5650

HP’nin özelliklerine de buradan baktım, gayet iyi bir işlemcisi var ve dediğin programları rahatlıkla çalıştıracak düzeyde.

HP Pavilion dv6-3052nr Entertainment Notebook PC Product Specifications - c02467289 - HP Business Support Center

1 kişi bunu beğendi.
  3. hdpavilion

hdpavilion Yoctopat

Beğenileri:
    0
    hp pavılıon Z9B04EA modeli
    amd a10 işlemci
    12 gb ram
    4 gb ekran kartı

bu bilgisaylar oynadığım herhangi bir online oyunda fps 20 ile 30 arasında oluyor bu neden olabilir acaba.

Sayfayı Paylaş