HP Pavilion dv6 3300se Windows 8.1 Ekran Kartı Sorunu

Xavien

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 2 veya 3. konu oldu bu ama hala bi cevap alamadım. Bilgisayarımın ekran kartı ATI mobilty radeon HD 6550 fakat windows8.1 yüklediigmde ise ekran kartı driverini HD 5000 series olarak yüklüyor ve hata kodu verip çalışmıyor.

Bilgisayarım HP Pavilion dv6 3300se Entertaintment Notebook.

Arkadaşlar forumda 3-4 kez açmış olmalıyım aynı konuyu ama artık mahvetti bu sorun beni. Şu win7'den kurtulup 8'e geçmek istedim kaçtır ama 8'i sorunsuz bir şekilde kuruyorum herşey tamam ekran kartına geldiğimde iş orda bitiyor. Win7'deki ekran kartı modelim ATI Mobility Radeon HD 6550 fakat 8'de HD5000 series gözüküyor ve yükledikten sonra ekran 2-3 kez yanıp sönüyor. Bilgisayarı yeniden başlattığımda ekran 30sn sonra kararıyor, 1-2 geçince de reset falan atıyor. Her şeyi denedim en güncel driveri bile kurdum olmuyor arkadaş. Şu windows7'den kurtulmak istiyorum.

Bunun çözümünü bulabilene çok teşekkür ederim şimdiden.

HP Pavilion dv6 3300se Entertainment Notebook PC bilgisayar modelim.

Arkadaşlar forumda 3-4 kez açmış olmalıyım aynı konuyu ama artık mahvetti bu sorun beni. Şu win7'den kurtulup 8'e geçmek istedim kaçtır ama 8'i sorunsuz bir şekilde kuruyorum herşey tamam ekran kartına geldiğimde iş orda bitiyor. Win7'deki ekran kartı modelim ATI Mobility Radeon HD 6550 fakat 8'de HD5000 series gözüküyor ve yükledikten sonra ekran 2-3 kez yanıp sönüyor. Bilgisayarı yeniden başlattığımda ekran 30sn sonra kararıyor, 1-2 geçince de reset falan atıyor. Her şeyi denedim en güncel driveri bile kurdum olmuyor arkadaş. Şu windows7'den kurtulmak istiyorum.

Bunun çözümünü bulabilene çok teşekkür ederim şimdiden.

HP Pavilion dv6 3300se Entertainment Notebook PC bilgisayar modelim.

Arkadaşım aynı sorun benim Notebook'da oldu. Her driveri denedim olmadı. AMD'nin yayınladığı bir driver vardı şu 2-3 ay içinde ama sitesini unuttum. Buldugumda sana doneceğim bu driver butun Amd ekran kartları içindi galiba, ben bulunca sana döneceğim.

Forumda onlarca kez paylaşıldı biraz aşşağı inseniz görücektiniz. Windows7 driverını indirin ve setupı windows7 uyumluluk modunda kurun. Sorununuz çözülecektir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı