HP Pavilion DV6-6c04et ekran kartı sürücüsü

soykan54

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ekran kartı sürücülerini çözemedim marka modeli ne? Catalys 15.7 yükledim sorunsuz ama eski bir sürücü güncelleyemiyorum yeni adrenalin falan kuramaz mıyım ve cogu oyunda cok kasıyor Sea of Thievs en düşük ayarlarda bile 20 FPS veriyor.
ayrıca ekran kartım 7690xt gözüküyor hpnin sitesinden driver indirip kurunca 7690xt oluyor güncelleyince 6700m serisine dönüyor sebebi nedir

Son düzenleme:
Aygıt yöneticisinde ekran kartının donanım kimliğini atarmısın?
suan driveri sildim söyle bi durum oluşuyor hp nin sitesinden marka model olarak aratıp amd 2012 driveri var inidirince 7690xt oluyor aygıy yöneticisinde amd sitesinden 7690xt son sürümü yükleyince 6700m dönüyor çözemedim bir türlü ya

suan driveri sildim söyle bi durum oluşuyor hp nin sitesinden marka model olarak aratıp amd 2012 driveri var inidirince 7690xt oluyor aygıy yöneticisinde amd sitesinden 7690xt son sürümü yükleyince 6700m dönüyor çözemedim bir türlü ya
AMD'nin sürücüleri sıkıntılı diye duymuştum. Belki ondan olabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı