HP Pavilion DV6 BIOS Sürümünü Güncellemek

Emin55

Kilopat
Daha fazla  
Laptop modeli: HP Pavilion DV6 CNF943BYBW
Arkadaşlar birkaç sorum var:
1-Windows 10 kurulu olan bu laptopun BIOS sürümünü güncellemek için Windows 7 mi kurmak zorundayım? (HP'nin sitesinden güncellemek için indirdiğim exe. Açılmıyor)
2-Laptop Windows 7 desteklediği için Windows 7 kullanmak daha doğru mu olur? (Sistemde SSD mevcut)
3-BIOS laptop a UEFI Windows 10 USB'si ile Windows kurulabilir mi? Bir zararı olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ürün modelini aratınca bulamıyorum ben. Ürün modeli bu mu? HP Pavilion DV6-6B06ST
Evet doğru.
1.DV6 farklı sürümler mevcut, Hp sitesinden sistemini taratıp driver sayfasını paylaşman daha iyi.
2- Hayır.
3. Uefi BIOS varsa kurabilirsin, yoksa zaten kuramazsın.
Ürünün driver sayfası bu dur. Windows 10 yüklü olduğu için manuel olarak seçip indirdim ama exe açılmadı.
Sanırım Windows 7 kurup güncelleyeceğim.

Evet tek dosya mevcut ve eski olduğuna %100 eminim.Site de anlatımı da mevcut. Hepsini denedim windows defender ı devre dışı bırakmak felan.

Sendeki sürüm nedir?

Bir de bunu yükleme amacı?
Yapılan iyileştirme olarak şu yazıyor çünkü:Ara sıra oluşan ve Intel Anti-Theft Teknolojisi (AT) etkin durumdayken sistem yeniden başlatılana kadar Intel AT kullanılarak kilitli bir sistemin kilidinin açılamamasına neden olan sorunu çözer.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı