HP Pavilion G6 2203-ET macOS önerisi

MelihTMF

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar bilgisayarımın özellikleri:
-i5 3210M işlemci.
-HD4000 ekran kartı
-Qualcomm qca 9565 Wi-Fi kartı var.
-Idt marka ses kartı var
Laptopun ekran kartı lehim arızası verdiği için köşede duruyor iPhone telefonum olduğu için macOS yüklemek istiyorum Wi-Fi, Bluetooth, ses, mikrofon ve babam öğretmen olduğu için EBA'da kamera lazım oluyor bu özellikleri çalışsın yeter benim için bu bilgisayar için yükleyebileceğim macOS sürümünü öğrenmek istiyorum yardımcı olur musunuz? El birliğiyle şu emektarı bir kullanıma hazır hale getirelim. Yeni batarya da aldım bataryanın çalışması da gerekiyor. Şu an Windows 10 yüklü. Batarya sıkıntısız 2 saat gidiyor aynı şekilde macOS da çalışır mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:

Wi-Fi, Bluetooth, ses, batarya ve kamerayı bu sürümde sorunsuz kullanabilir miyim?

Arkadaşım, aynı Allah'ın cezası laptoptan bende de var. Ekran kartının modeli 7600M series mi?

Aynen 7670M vardı, 8 yıl sonunda dayanamadı bozuldu.

Kurulum sonrası gerekli yama, kext kurulumları ile kullanabileceğini düşünüyorum, kesin değil.

Gerekli kext dosyalarını nereden bulabilirim? Wi-Fi çok problem oluyor bu MacOS'larda. High Sierra kurduğumda Wi-Fi çalışmamıştı, kablolu çalışıyordu internet.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elimde Wi-Fi kartın için kext linki yok, internette bulabileceğini düşünüyorum. Kext yüklemek için buna bakabilirsin:

Yeni konular

Geri
Yukarı