HP Pavilion G6 2277ET Yavaşlık Sorunu

Şey Windows 10 Sizce yüklemelimiyim tekrar birde kullandığınız sürücülerin linklerini verir misiniz ? Termal macun yeni ekledik. Baya ısınıyordu o düzeldi.
Ram konusunda aynı fikirdeyim. Eklemeyi düşünüyorum birde pil alacağım laptop hala güzel ama işletim sistemi ile problemleri var

Bu arada Windows 7 mi iyi bu cihaz için Windows 10 mu

Tabi ki en güncel windows sürümünü kullanmak daha faydalı olacaktır, benimkinin de pili bitti ama almaya gerek duymadım prize takılı kullanıyorum bence çokda gerek yok pile, SSD yükseltmesi yaparsan çok faydalı olur, HDD yi optik sürücü yerine takıp HDD yerine SSD takman çok farkedecektir.

sürücü linki:HP Yazıcılar, Dizüstü ve Masaüstü Bilgisayarlar ve Diğer Ürünler İçin HP Yazılım ve Sürücü İndirmeleri | HP® Müşteri Desteği
windows 8.1 ile uyumlu olan tüm sürücüler windows 10 ile de uyumlu, buradan indirebilirsin.

Tabi ki en güncel windows sürümünü kullanmak daha faydalı olacaktır, benimkinin de pili bitti ama almaya gerek duymadım prize takılı kullanıyorum bence çokda gerek yok pile, SSD yükseltmesi yaparsan çok faydalı olur, HDD yi optik sürücü yerine takıp HDD yerine SSD takman çok farkedecektir.

sürücü linki:HP Yazıcılar, Dizüstü ve Masaüstü Bilgisayarlar ve Diğer Ürünler İçin HP Yazılım ve Sürücü İndirmeleri | HP® Müşteri Desteği
windows 8.1 ile uyumlu olan tüm sürücüler windows 10 ile de uyumlu, buradan indirebilirsin.
Dostum seninle iletişime geçebileceğim bir yer var mı?
Ayrıca Windows 10a güncellediğimde burdaki sürücüler çok kötü performans vermişti.Attığın linkte windows 7 64 bit sürücüleri var aslında şimdi hem windows 7 yi hemde senin cevabına göre windows 10 proyu indireceğim. Sence hangisi.
Windows 7 uefi desteği yok ama bunu sağlama yöntemi varmış sanırım. Olmasada olur mu ?
Windows 10 cihazında nasıl bende berbattı...

Hocam W10 kullanmak her zaman daha iyidir. En güncel işletim sistemi. Bu arada HP pişmanlıktır. Isınma ve daha birçok kronik sorun. W10'a yükseltip sürücüleri en güncel hale getirirseniz sorun kalmaz. AMD CCC'den ise oyunu yüksek performans'a alıp oynayınız.

Hocam W10 kullanmak her zaman daha iyidir. En güncel işletim sistemi. Bu arada HP pişmanlıktır. Isınma ve daha birçok kronik sorun. W10'a yükseltip sürücüleri en güncel hale getirirseniz sorun kalmaz. AMD CCC'den ise oyunu yüksek performans'a alıp oynayınız.
Hocam sorun sürücü sorunu doğru düzgün sürücü bulamıyorum çift ekran kartı olduğu için çok kötü bir durum bu.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı