HP Pavilion G6 2277et Notebook Oyunda Takılma

Utku Karaca

Hectopat
Daha fazla  
Her şeyi güncel, Termal Macunu değiştirilmiş, üzerinede format atılmış notebook um ısı düşmesine rağmen oyunlarda takılmalar yapıyor ve 30 fps e düşen oyun sadece donuyor. Isı değerleri Arma 3 den çıkdıktan sonra 85 derece oluyor daha sonra elbette düşüyor sistem özellikleri şöyle:
Radeon HD 7670m (14.12 omega 15.4 15.7 bunun gibi sürücülerini yükleyemiyorum! sorun burda olmalı -.-)
Intel Core I5 3210M CPU
4GB 1600MHz DDR3 tek modül Bellek
320GB Hitachi HDD

Sorun Nerede Olabilir? Slimdrivers dan da sürücüleri yükledim yüklenebilecek.

Her şeyi güncel, Termal Macunu değiştirilmiş, üzerinede format atılmış notebook um ısı düşmesine rağmen oyunlarda takılmalar yapıyor ve 30 fps e düşen oyun sadece donuyor. Isı değerleri Arma 3 den çıkdıktan sonra 85 derece oluyor daha sonra elbette düşüyor sistem özellikleri şöyle:
Radeon HD 7670m (14.12 omega 15.4 15.7 bunun gibi sürücülerini yükleyemiyorum! sorun burda olmalı -.-)
Intel Core I5 3210M CPU
4GB 1600MHz DDR3 tek modül Bellek
320GB Hitachi HDD

Sorun Nerede Olabilir? Slimdrivers dan da sürücüleri yükledim yüklenebilecek.

Ekran kartımın sürücüsünü 15.7.1 e güncelleştirdim. Fakat değişen bir şey yok. CS:GO da ilk başta 100 fps alırken en düşük ayarlar ve çözünürlükte bir süre sonra 60 50 40 oluyor bazen 30 a kadar düşüyor. Nerede sorun?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı