HP Pavilion G6 Bilgisayar açılmıyor

BerFX

Centipat
İyi akşamlar arkadaşlar HP Pavilion G6 bilgisayarı mevcut geçen gün tasarım yapmak için Photoshop indirdim tekrar tasarım yaparken aniden bilgisayar kapandı ve 1-2 dakika açılmadı sonra bir daha açtım fakat tekrar aynı olay oldu.
Bilgisayar bataryası yok direkt prize kabloyla bağlı, kabloyu taktığımda kablo yerinin ışığı yanıyor başlatma butonuna bastığımda açılır gibi olup kapanıyor ve o ışıklarda sönüyor açılmıyor yardımcı olur musunuz?

IMG_20200411_221234.jpg

Tabi ısındığı için sistem kendini korumaya alır ve kapatır. Termal macunu yenilemeniz de çok fayda var işlemcinin kendini soğutması açısından. Ayrıca speedfan programını yükleyerek ısı değerlerini kontrol edebilirsin. Kolay gelsin.

bataryayı çıkartıp fişe tak öyle çalıştırmayı denedinmi? ışıkları yanmıyormu? Yani anakarta güç geliyormu?
Az önce hardiski çıkarıp taktım açıldı fakat tekrar kapandı aunı şekilde ram leri de denedşm fakat aparatı taktıpım zaman fotoğraftaki ışık hemen yanmıyor bekliyorum 2 3 dakika sonra yanıyor bazen yanmıyor bile

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı