HP Pavilion G6 Ekran Kartı Sürücüsü Performans Sorunu

Micheal003

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar HP Pavilion G6 notebookum var. AMD 6470m ekran kartı var. Şimdiye kadar birkaç kere ekran kartı sürücüsünü güncelledim ama baktım performans düşüyor ilk sürücüye geri döndüm hep. Şu anda ilk sürücüyü kullanıyorum. Ama doğal olarak bilgisayarın performansı düştü. Şimdi de güncellemekten korkuyorum yine kötü olur diye.

Niye performans düşüyor? Böyle olmaması lazım. Aksine performansının daha da artması gerekiyor. Bir yardım etseniz. Recep Abi senin de yardımını bekliyorum.

İyi günler.

Bios güncellemesi var ise üretici sayfasında biosunuzu güncelleyin. Windows 10'a da geçmediyseniz şiddetle geçmeniz tavsiye olunur.

Performans kayıpları sistemsel de olabilir. Temiz bir Windows kurulumu iyi gelir.

Bu işlemlerin ardından AMD'nin sitesinden ekran kartı sürücünüzü güncelleyin. Ayrıca diğer sürücülerinizi de güncel tutun.

Bilgisayar performansı için https://www.technopat.net/sosyal/ko...-ve-performans-optimizasyonu-yönergesi.93849/ bu konuyu da okumanız önerilir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı