HP Pavilion G6 Harici Ekran Kartı Çalışmama Sorunu

teoman31

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Şimdi benim HP Pavilion G6 Notebook bilgisayarım var, ama sadece Intel HD 4000'i kullanabiliyorum, Radeon HD 7670M performans kartını kullanamıyorum. 2 3 yıl önce aldım hala çözemedim. İnternette araştırdım yine de çözemedim gitti birtürlü. Bu sorunu çözelim lütfen. HP Destek aramadım önerirseniz ararım ama ailem kızar çünkü pc hakkında pek bilgileri yok. Şimdiden teşekkür ediyorum ve sizlere birkaç bilgilendirici SS sunuyorum:

Burada düzgün çalışıyor diyor ama kullanamıyorum o kartı.

3aWqy4.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Black ops ta 15 fps alıyorum ama orada high 1366 768 50 fps yazıyor yani kullanamıyorum.

Birde CCC son versiyonunu kurdum hata verdi sonrasında ccc başlatılamıyor başka ayar bulunmamaktadır dedi + pc ekran kartı yokmuş gibi davrandı + pc yi 1 kere düşürdüm 1 kere sinirden ekranını kapatıp üstüne vurdum 1 kere yere attım ekranını 3 kere yaptırdım ve şu anda güç düğmesinin olduğu ızgara yeri çıkık.

O değerin alındığı makina bu.
EasyNote LS11HR-167GE
Intel Core i5 2450M 2.5GHz
Radeon HD 7670M (600 MHz), 2048 MB (900 MHz) DDR3-VRAM, 8.901.4.0
8 GB RAM

Senin makinayı normal makina olarak değerlendirmek yanlış olur.
DDU ile ekran kart driverlarını kaldırıp önce HD graphics'i sonra AMD'yi yükleyip dene.
Daha önce yaptıysan bu şekilde, bu sefer HP sitesindeki driverlar ile dene.
Yapmadıysan iki şekilde de dene. Güncel AMD driverı sorun olursa bir eskisini denersin.

Kolay gelsin, konu izlemesini kapıyorum.

kardeşim yok ya ben yapamam zaten pc ccc yükleyince ekran kartı yokmuş gibi davranıyor ve pc 3 kere kırıldı ekran kartı hasar görmüş olabilir en iyisi yeni bilgisayar almak konu kilit.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı