Samsung Buds 2 Vs Buds 2 Pro

Subramento

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar kulaklık alacağım fakat aklıma takıldı Samsung'un sitesinde Buds 2 2700TL ögrenci indirimi ile 2300'e geliyor. Buds 2 Pro ise 5600'den 4600'e geliyor sizce aradaki farka değer mi ya da Samsung'dan almak yerine başka mağazalardan veya sitelerden alınır mı?

Dosya Ekleri

• BUDS 2 PRO.png
    BUDS 2 PRO.png
    321,9 KB · Görüntüleme: 32
  • BUDS 2.png
    BUDS 2.png
    189,6 KB · Görüntüleme: 30
Buds2 kullanıcısı olarak:
  • Yüksek kaliteli ses
  • Dolby Atmos
  • Güncel Bluetooth
  • Otomatik konuşma algılama (Biri ile konuştuğunu anlayıp "transparent mode"'u açıyor.)
fazla gelir, ben sadece dizimi müziğimi dinlerim diyorsan, Buds2 - bu özellikleri isterim, yüksek ses kalitesi hayranıyım diyorsan, Buds2 Pro.

Ben bu kayıpsız müzik işlerine kulaklığı aldıktan sonra giriştim, keşke Pro alsaymışım diyorum. Bütçen varsa Pro daha güzel olur bence.

Buds 2 kullanıcısı olarak:
  • Yüksek kaliteli ses
  • Dolby Atmos
  • Güncel Bluetooth
  • Otomatik konuşma algılama (Biri ile konuştuğunu anlayıp "transparent mode"'u açıyor.)
Fazla gelir, ben sadece dizimi müziğimi dinlerim diyorsan, Buds 2 - bu özellikleri isterim, yüksek ses kalitesi hayranıyım diyorsan, Buds 2 Pro.

Ben bu kayıpsız müzik işlerine kulaklığı aldıktan sonra giriştim, keşke Pro alsaymışım diyorum. Bütçen varsa Pro daha güzel olur bence.

Fazlada yukarı çıkmak istemiyorum çok da üst düzey bir şey lazım değil

Buds2 yeterli olur o zaman, Akakçe'de 1500-1600 bandında bulabiliyorsunuz.
2100₺ civarından başlıyor

Fazlada yukarı çıkmak istemiyorum çok da üst düzey bir şey lazım değil
Buds 2 yeterli olur. Pro için fazladan 2000 TL vermeye hiç gerek yok.
Ayrıca neden Samsung'un sitesinden bakıyorsunuz fiyatlara? Normal alışveriş sitelerinde çok daha uygun.

Geri
Yukarı