HP Pavilion G6 ısınma sorunu

Aveaİntouch2

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ısınma nedeniyle fan sürekli çalışıyor. Isınma sorununu nasıl giderebilirim? Model HP Pavilion G6.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaklaşık 7 yıl önce HP Pavilion kullanıyordum, inanılmaz ısınıyordu. Anlaşılan HP bu konuda gelişme kaydedememiş. Altına çok kaliteli soğutucu alabilirsen birazda olsa ısınmayı engeller, ama çok değil sadece biraz. Garantisi bittiyse eğer kendin mod yapabilirsin. Lenovo Y510p modeli de ısınması ile tanınan bir model. Bir yerde görmüştüm. Kendisi mod yapmış, 10-15 dereceye kadar düşüş sağlamış.

Yaklaşık 7 yıl önce HP Pavilion kullanıyordum, inanılmaz ısınıyordu. Anlaşılan HP bu konuda gelişme kaydedememiş. Altına çok kaliteli soğutucu alabilirsen birazda olsa ısınmayı engeller, ama çok değil sadece biraz. Garantisi bittiyse eğer kendin mod yapabilirsin. Lenovo Y510p modeli de ısınması ile tanınan bir model. Bir yerde görmüştüm. Kendisi mod yapmış, 10-15 dereceye kadar düşüş sağlamış.

İlk aldığımda sesi çıkmıyordu. Tabi battlefield 4 gibi oyunları oynadım. Fifa 14 vb. Şimdi hiç durmuyor.

Fan temizliği ve termal macun değişimi yapabilirsiniz. Bunları yapmadığınız sürece soğutucuda fayda etmeyecektir.
Doğrusu soğutucu yetmiyor doğru.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı