HP pavilion g6 Laptop açılmıyor

ometes

Hectopat
Daha fazla  
HP pavilion g6 serisi dizüstü bilgisayarımı her zamanki gibi açmaya çalıştım ama açılmadı. Power tuşu arada bir böyle sorunlar yapardı ama maksimum 15-20 deneme sonunda açılırdı. Bugün de aynen öyle oldu. Her zamanki gibi oldu sandım hiç sorun etmedim ama neredeyse 200 defa denedim açılmadı. Birkaç forumda daha okudum bilgisayarcıya götürün diyorlar ama bilgisayarcıya götürmeden önce size sorayım dedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle bilgisayarı açtığında açılma sesi falan geliyor mu? Geliyorsa eğer ekran kablo yerlerinde bir sorun çıkmıştır? Her halükarda bilgisayarın içinin açılması gerek iyi bir güvendiğin tamirciye götür derim.

Güvenmediğin bilgisayarcılara götürme. Garantisi bitmediyse servise gönder. Ancak garantisi bitmişse güvendiğin bir bilgisayarcıya götür ancak tamir ederken yanında ol. Çünkü bazı bilgisayarcılar parça çalabiliyorlar.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı