Acer Nitro 5 AN515-46 alınır mı?

Yani bence değer. Nitro 5 4060'ta vardı 35k ya. Ben şahsen güncellikten yanayım 4060 alırdım bütçe yeterse.
Yani DLSS 3.0 acik olunca bile gecemiyor 4060, 3070 Ti'i. 3070 Ti'da da DLSS var onunla birlikte. Ustteki videoda ikisinin de DLSS'si acik bir sekilde karsilastirilmis.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yani DLSS 3.0 acik olunca bile gecemiyor 4060, 3070 Ti'i. 3070 Ti'da da DLSS var onunla birlikte. Ustteki videoda ikisinin de DLSS'si acik bir sekilde karsilastirilmis.

Ben kendim 4060 alırdım hocam zaten. Kendi fikrimi belirttim. Saf güçte 3070 Ti tabii daha üstün. Ama DLSS açınca denk oluyordur diye düşünüyorum malum şu an videoyu açamam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu cihaz neden amazonda bu kadar ucuz.

Kullanan var mı acaba kronik sorunlu mu neden hepsi buradada 50 k olan cihaz amazonda 32k.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı