Hp Pavilion G6 nasıldır ?

Emre Efe

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba herkese,

Ben Hp Pavilion G6 Notebook aldım ve 1.800 lira para verdim. (Taksitli fiyatı 2.000)
Bu paraya göre iyi bir notebookmu almışım, yoksa daha iyisi var mıydı ?

W240am.png

2. Resim

Technopat'a atılacak resim 1.PNG

8 GB Ram var, fotoğrafını çekmeyi unutmuşum :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende aslında "Hewlett Packard"dan bu kadar nefret edeceğimi düşünmüyordum, aldığım günden beri durduk yere kapanmalar, ekranın gidip gelmesi, bataryanın full olmasına rağmen 30dk sonra %5-10'a inmesini tahmin etmiyordum. Sistem toplamak aklıma gelmdi değil onuda düşündüm fakat; taşınılabilir bilgisayarın bana daha yararlı olacağını düşündüm. Bi de şu var, yaptığım son güncelleştirmelerden sonra, mavi bir ekran geldi "Windowsu Etkinleştirmek İçin Tıklalayın" yazdı. Tövbe yarabbim dedim, aldığım yere götürdüm, meğersem bana bilgisayarı satma amaçlı tanıttıkları laptopu vermişler. Sizi şikayet edicem diye blöf yaptım, korkudan 320gb ssd verdiler. Yani onlar hediye ettiklerini söylediler. Sizlere tavsiyem Hewlett Packar(HP) almayın en büyük derdi çok fazla ısınıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer konuyu laptopu aldıktan sonra değil de almadan önce açsaydınız zaten HP'den uzak dur derdi birileri.

Ne yaptın be kardeşim. Technopat'a danışmadan ürün alınırmı ? Ve HP markasının sadece elektrikli sobadan ibaret olduğunu bilmiyormusun ?

Şu markalardan uzak durun. Casper,HP. Özellikle Casper.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı