HP Pavilion G6 Valorant kaldırır mı?

Aybars Kaya

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Radeon HD 7670M 1 GB,İntel Core i5 3210M,4 GB RAM
Merhaba, HP bir dizüstü bilgisayarım var. Valorant kaldırır mı? Özellikleri şunlar: AMD Radeon HD 7600M series 1 GB olan bir ekran kartı, Intel i5 3210M işlemci, 4 GB RAM, ve Windows 8.1 yüklü. Sizce kaldırır mı? Cevaplarını bekliyorum.

RAM'i 8 yaptığın taktirde kaldırır. Öbür türlüde oynarsın fakat RAM'den dolayı drop yeme şansın var.

Oyunu önceden yüklemiştim şimdi girdim baktım sağ tarafta istemci düşük FPS yazıyor ve bazen 30 FPS'ye düşüyor oyun bazen 60 oluyor çatışmalarda drop giriyor bir çözümü olabilir mi?

Çözümü ilave RAM ve soğutucu.

Hmm tamam zaten bilgisayar aşırı derecede ısınıyor sorun ondanda kaynaklı olabilir boşta 70'den 90'a kadar çıkıyor sonra düşüyor. Oyunda 90 100 bile olabiliyor.

Hmm tamam zaten bilgisayar aşırı derecede ısınıyor sorun ondanda kaynaklı olabilir boşta 70 derece çıkıyor oyunda 90 100 bile olabiliyor.

Hocam bilen birine laptopunuzu temizletmenizi öneririm o sıcaklıklar hiç normal değil bir de işlemci termal macunu da yenilenmesi gerek bunları yaparsanız oyunlarınız yağ gibi akacaktır.

Hocam bilen birine laptopunuzu temizletmenizi öneririm o sıcaklıklar hiç normal değil bir de işlemci termal macunu da yenilenmesi gerek bunları yaparsanız oyunlarınız yağ gibi akacaktır.

Laptop 5-6 senelik termal macunu hiç değişmedi içi hiz temizlenmedi bu seçenek mantıklı olabilir gerçekten ısınma sorunu berbat bir şey kulağım artık bilgisayarın sesine alıştı çok rahatsız edici bir ses laptop bağırıyor resmen oyunlara girince.

Laptop 5-6 senelik termal macunu hiç değişmedi içi hiz temizlenmedi bu seçenek mantıklı olabilir gerçekten ısınma sorunu berbat bir şey kulağım artık bilgisayarın sesine alıştı çok rahatsız edici bir ses laptop bağırıyor resmen oyunlara girince.

Kanka acıyor amacok fp vermıyor ımdı bir daha indiriyorum.
Benım de Pavilion g6.

Yeni konular

Geri
Yukarı