HP Pavilion Gaming 15 alınır mı?

User benchmark yasaklı site. 7-10 bin TL bütçe için laptop önerileri hocam buyurun, seçin, beğenin alın.

Tüm benchmarkları değerlendirdim hepsi aynı sonucu veriyordu bir tanesini koydum.

O sitelerin çoğu saçma sapan sonuç veriyor. Ayrıca adı üstünde "user" yani kullanıcı, kimi OC yapıp yazıyor, kiminin cihazı ısınma sorunlu, kimisi cihazı pert etmiş... Demek istediğim güvenilir değil.

Eğer oyun amaçlı aldıysanız ,laptop olduğu için çok üst derecelerde ısınıcaktır bence alınmaz çünkü dediğim gibi laptop zaten sıcaklığı daha yüksektir ,bir de Intel alınırsa ısınması daha da artar .bunun yerine AMD modellerine bakmanı tavsiye ederim.

Bu laptopu arkadaşım kullanıyor ve Valorant gibi bir oyunda işlemci 90 derece oluyor
O arkadaşın laptopundaki sıkıntı. Normalde bu laptop soğutma konusunda başarılı bir laptop. HP'ler en az 95'e çıkar.

Bu laptopu arkadaşım kullanıyor ve Valorant gibi bir oyunda işlemci 90 derece oluyor
Şu ana kadar ısınmıyor denilen bir cihaz görmedim maalesef. Her cihaz ısınıyor. HP Pavilion'da min 90 deniliyor sıcaklık.

O arkadaşın laptopundaki sıkıntı. Normalde bu laptop soğutma konusunda başarılı bir laptop. HP'ler en az 95'e çıkar.

Zaten başarılı soğutması olan laptop yok en basit bir oyunda bile rahat 80 derecelere çıkıyorlar anlamıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…