HP Pavilion Gaming 15 alınır mı?

Bütçe
9500
Güzel bilgisayara benziyor,fiyatına göre alınabilir.

Ryzen islemcili versiyonunu kullanıyorum gayet güzel, alınabilir. Malzeme kalitesi verdiğin paranın hakkını veriyor.
144Hz sizin için onemli degilse.
Screenshot_20210823-001101_Chrome.png

11.nesil i5, 16 GB RAM, 1TB SSD , RTX 3050 (wow değil ama götürür yeni nesil oyunları) ve 144Hz kankam bence bu şartlarda bu fiyata okey bir bilgisayar.

Hp önermem ben, benim başım yandı senin de yanmasın.
Eğer CX modellerinden birine sahipseniz ben de bu modellerden birine sahibim ve kronik olarak hatalı kasalara, termal sorunlara sahipler. Fakat sonraki senelerde EC ve DK modelleriyle fan ızgaraları yükseltilip ekrandan uzaklaştırıldı, genişletildi. Kısacası Pavilion gaming laptoplar revizyona uğradı.

Hangi modelini almıştınız?
2016 yılında ekteki modeli aldım. Zaten şuan bozuk açılmıyor HP Pavilion 17-ab001nt (ENERGY STAR) Ürün Özellikleri | HP® Müşteri Desteği
Eğer CX modellerinden birine sahipseniz ben de bu modellerden birine sahibim ve kronik olarak hatalı kasalara, termal sorunlara sahipler. Fakat sonraki senelerde EC ve DK modelleriyle fan ızgaraları yükseltilip ekrandan uzaklaştırıldı, genişletildi. Kısacası Pavilion gaming laptoplar revizyona uğradı.
valla modelini bilmiyorum üstte linki bıraktım.

Geri
Yukarı