HP Pavilion Gaming 800 alınır mı?

Clockworrk

Kilopat
Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar.

Mekanik klavye almak istiyorum ama malum fiyatlar ülkemizde biraz fazla.

HP pavillon 800 Gaming ( Amazon.com: HP Pavilion Gaming Wired Mechanical Keyboard 800 with 4-Zone Backlit LED, Anti-Ghosting N-Key Rollover, Audio Control, and Red Mechanical Switches, (5JS06AA): Computers & Accessories ) modeli almak istiyorum ama güvenilir çok fazla bilgi bulamadım ( örnek teşkil etmesi için link koydum ama umarım yasak değildir ), mekanik sanırım ama Switch olarak ne kullanılmış bilmiyorum. 450-500 TL fiyat aralığı bu ürün için uygun mudur? Daha fazla çıkmak isterdim ama fiyat olarak 500 üzerine çıkamayacağım gibi. Bilek desteği olması benim için gerçekten olumlu ve istediğim özellik. Bunları göz önüne alınca F/P olarak iyi mi?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Turkiye'de mi yasiyorsunuz? Turkiye'de yasiyorsaniz buraya kargolamiyorlar. Onun disinda Outemu Red switchleri kullanmislar klavyede.

Örnek koydum onu, türkiyedeyim evet n11 ,hepsiburada gibi yerlerden alıcam fiyat olarakta 500 tl civarına geliyor... f/p olarak önerirmisiniz? Outemi switchler tabiki cherry gibi olmaz ama iyi midir?

Örnek koydum onu, türkiyedeyim evet n11 ,hepsiburada gibi yerlerden alıcam fiyat olarakta 500 tl civarına geliyor... f/p olarak önerir misiniz? Outemu switchler tabi ki cherry gibi olmaz ama iyi midir?
Bilek destekli klavye bulmaniz bu fiyata zor. O yuzden alsaniz pisman etmez diye dusunuyorum.

Teşekkürler, bir de şöyle bir bilgi buldum sonunda.
Screenshot_20200531-005507_Chrome.jpg
Doğru olduğuna tam inanamamakla birlikte, ürün gelince almak isteyen başka kişiler için resimlerinide paylaşacağım

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı