HP Pavilion Gaming Laptop Nasıldır?

CrossBench

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar.
Hepsiburada'da yeni eklenmiş HP Pavilion laptoplar gördüm. Laptoplardan 2 tanesi yeni model sanırım ama diğeri (fiyatı yüksek olan) daha öncede vardı yanlış hatırlamıyorsam. Neyse... 3 laptobun linkini veriyorum ucuzdan pahalıya doğru. Yorumlarınızı bekliyorum.

HP Pavilion 15-BC010NT
i5 6300HQ 2.3GHz - 3.2GHz / 8 GB DDR4-2133 SDRAM (2x4 GB) / 1TB / 15.6" FHD / GTX 960m 4 GB
HP Pavilion 15-BC010NT Intel Core i5 6300HQ 2.3GHz / 3.2GHz Fiyatı

HP Pavilion 17-AB003NT
i5 6300HQ 2.3GHz - 3.2GHz / 12 GB DDR4-2133 SDRAM (1x4 GB, 1x8 GB) / 1TB+128GB SSD / 17.3" FHD / GTX 960m 4 GB
HP Pavilion 17-AB003NT Intel Core i5 6300HQ 2.3GHz / 3.2GHz Fiyatı

Daha eski olduğunu sandığım model hemen aşağıda. Aynı zamanda en pahalısı.
HP Pavilion Gaming 15-K002NT
i7 6700HQ 2.6Ghz - 3.5GHz / 16 GB DDR3L SDRAM (2x8 GB) / 1TB+8GB SSD / 15.6" FHD / GTX 950m 4 GB
HP Pavilion Gaming 15-K002NT Intel Core i7 6700HQ 2.6Ghz / Fiyatı

NOT: Üçüncü sıradaki bilgisayarda GTX 950m mevcut. Yanlış yazdığımı düşünenler olmasın. Zaten ürünlerin linklerini de verdim. Daha ayrıntılı şekilde de inceleyebilirsiniz.

HP alma yanlısı değilim fakat fiyatlar insanı çekiyor bir şekilde. Kalite olarak MSI ve Asus ile karşılaştıranlar olacaktır. Onlar bence hiç yazmaya zahmet etmesin buraya. :) Alabilecek durumda olsak zaten onlardan almaya çalışırız. :)
Başlığa ne yazsam bilemedim 3 farklı laptop olunca. Yetkili arkadaşlar yanlışsa düzeltir umarım. :)
Son olarak dikkatimi çeken bir nokta Monster'dan biraz daha hesaplı gibi geldi bu laptoplar bana.
Bu 3 ürün için yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar. Teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Monster ile baş başa gibi. Monster'da işlemci yüksek tutulmuştu, bunda işlemci yerine diğer özellikler yüksek tutulmuş. Daha iyi olmuş bence. Dosfum güzel gözüküyor, acaba soğutması yeterli olacak mı? En büyük konu o gibi şu anda. Laptoplar özellik ve fiyat olarak çok iyi.

Monster ile baş başa gibi. Monster'da işlemci yüksek tutulmuştu, bunda işlemci yerine diğer özellikler yüksek tutulmuş. Daha iyi olmuş bence. Dosfum güzel gözüküyor, acaba soğutması yeterli olacak mı? En büyük konu o gibi şu anda. Laptoplar özellik ve fiyat olarak çok iyi.

Bunu araştırabileceğim yerli/yabancı yerler biliyor musun acaba?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı