HP Pavilion Gaming vs Lenovo Legion

gusulbaba

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba,

Fransa'da ikamet ettiğim için bu forumda önerilen bilgisayarların birebir karşılıklarını bulmakta zorlanıyorum. 700 euro bandında bulduğum iki tane Gaming laptopu sizlere sormak istedim. Sizce hangisi? Veya başka öneriniz varsa tabii ki almak isterim.

1- HP Pavilion 15-EC2065NF, Ryzen 5 5600h, RTX 3050 4 GB, 8 GB RAM, 512 GB SSD.

2- Lenovo Legion 5 15ımh05h, i5-10300H, 8 GB RAM - 256 GB SSD - NVIDIA RTX 2060 6 GB.

İkisinin de RAM'i az ancak belki ileride takviye yapabilirim diye düşündüm. Şimdiden teşekkürler.

Merhaba,

Fransa'da ikamet ettiğim için bu forumda önerilen bilgisayarların birebir karşılıklarını bulmakta zorlanıyorum. 700 euro bandında bulduğum iki tane Gaming laptopu sizlere sormak istedim. Sizce hangisi? Veya başka öneriniz varsa tabii ki almak isterim.

1- HP Pavilion 15-EC2065NF, Ryzen 5 5600h, RTX 3050 4 GB, 8 GB RAM, 512 GB SSD.

2- Lenovo Legion 5 15ımh05h, i5-10300H, 8 GB RAM - 256 GB SSD - NVIDIA RTX 2060 6 GB.

İkisinin de RAM'i az ancak belki ileride takviye yapabilirim diye düşündüm. Şimdiden teşekkürler.
Bence Legion diğerine göre hem ekran kartı Vram'i hem işlemcisi daha iyi.

@Artoria Pendragon @EMİR37 @Cliff_Burton

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Bir sorum daha olacaktı. İlerleyen dönemlerde ram ve ssd yükseltmek istesem garanti kapsamından çıkar mı laptop? Böyle bir olay vardı diye hatırlıyorum ama yanlışım varsa düzeltin lütfen.
Onu teknik desteğe sorun bazı firmalar garantiden çıkarıyor bazısı çıkarmıyor mesela HP garantiden çıkarmıyor ama ben lenovo garantiden çıkarıyor diye hatırlıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı