HP pavilion gaming W7R28EA Düşünceleriniz

ylmz94

Hectopat
Daha fazla  
HP pavilion gaming W7R28EA modelini belki görmüşsünüzdür arkadaşlar. Bu bilgisayar hakkında düşüncelerini paylaşabilecek olan var mı ? Kullanan arkadaşların yorumlarını merak ediyorum. Bilgisayarda çift fan olduğunu ve artık HP'nin ısınma sorununa bir çözüm getirebildiği hakkında yorumlarda okuyorum. Normalde Asus N552VW modelinde karar kılmıştım fakat HP'nin bu modeli kafa mı karaştırdı. Asus'un modeline kıyasla 2 TB HDD bulunmakta ve M2 sata SSD bulunmakta HP'nin bu modelinde. Ürünü incelemesini yapabilen arkadaşlarımız var ise fikirlerini paylaşabilir mi ? Sizce HP'nin bu modeli alınır mı ?

HP PAVILION GAMING CORE İ7 6700HQ 2.6GHZ-16GB-2TB+128SSD-17.3"-GTX960M 4GB-W10

Son düzenleyen: Moderatör:
Söylediğin modelini kullanıyorum ben de senle aynı durumdaydım fakat HP aldım çünkü Asus'un panelleri sıkıntı yaratıyor malzeme kalitesi kötü ama HP'nin çift fan olayına ben de kandım çift fan kullanıyor fakat ısınma sorununa çözüm değil bir notebook soğutucuyla hemen halledebilirsin çok da fazla ısınmıyor zaten.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı