HP Pavilion Power 15-CB007NT Aşırı Isınma Sorunu

Elysiony

Kilopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Tarih
Merhaba arkadaşlar, öncelikle iyi forumlar. Benim HP Pavilion Power 15-CB007NT adlı laptopum var, yeni aldım sayılır. GTA 5 yükledim, ısı değerleri çok yüksek çıktı. Elimi yakıyor, ayrıca işlemci etrafı tuşlara dokunamıyorum. En fazla 97° gördüm, o kadar yani. ETS 2'de, BF1'de aynı değerler 89° ama GTA 5'de el yakıyor, tuşlara dokunulmuyor.

Laptop Özellikleri:
  • İntel İ7 7700HQ 2.8Ghz İşlemci
  • Nvidia GeForce GTX 1050 2GB
  • 8GB 2400Mhz RAM
  • 1TB 7200rpm HDD

Fotoğraf da kapalı alan olduğu için düşük çıktı.
IMG-20180720-WA0009.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
CB008nt olanı kullandım. Hiç oyun oynamadım fakat tarayıcıda takılırken bile fazla ısınıyordu. HP Omen'de dahi ısınma sorununu yenemedi. Isınma sıkıntısını çözemiyorlar. Gerçekten sorun oluyorsa ve sorun bilgisayardan ise garantiye ver derdini anlat. Bu kadar para verip sorun yaşamak hakkın değil.

CB008nt olanı kullandım. Hiç oyun oynamadım fakat tarayıcıda takılırken bile fazla ısınıyordu. HP Omen'de dahi ısınma sorununu yenemedi. Isınma sıkıntısını çözemiyorlar. Gerçekten sorun oluyorsa ve sorun bilgisayardan ise garantiye ver derdini anlat. Bu kadar para verip sorun yaşamak hakkın değil.
Aynen öyle, bende yıllar önce hp aldım 110 dereceleri gördüm halada kullanıyorum :)

BİOS güncelleme felan var onları indiricem. Olmazsa termal macun değişikliği. Oda olmazsa garantiye vericem.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı