HP Pavilion Power 15'e MSI Optix MAG342CQR Monitör Nasıl Bağlanır?

Bir üst versiyonu. Ciddi farkları bulunmuyor aralarında. Bu yüzden referans almıştım. Sende düz 1050 var orada 1050 Ti. Portlar aynı olur.
1.4 HDMI olduğunu düşünüyorum. 1.4 HDMI/144Hz veriyor.

170Hz'de monitörü çok kullanma. Çünkü o monitörün Native değeri değil bu. Titreme oluyor OC ayarlarında. Stabil değil yani.
Zaten sen alamazsın. Çünkü portların uyumlu değil.
yok hocam zaten 170 hz de kullanmayacağım zaten kullananam büyük bir ihitmalle 120 hz olsa yeter şimdilik.

Yok hocam zaten 170 Hz de kullanmayacağım zaten kullananam büyük bir ihtimalle 120 Hz olsa yeter şimdilik.

120Hz genel olarak alınıyor. Bazı eski laptoplarda 120Hz üstü port kilidi oluyor. Kablo karşılıyor ama 120Hz üstü vermiyor. Denemek gerek. Her şekilde monitörü alıyorsun. Sorunla karşılacağını düşünmüyorum.

120Hz genel olarak alınıyor. Bazı eski laptoplarda 120Hz üstü port kilidi oluyor. Kablo karşılıyor ama 120Hz üstü vermiyor. Denemek gerek. Her şekilde monitörü alıyorsun. Sorunla karşılacağını düşünmüyorum.

Hocam ben rekabetçi oyuncusuyum IPS destekli monitör aldım umarım pişman olmam bazı kişiler CS:GO için IPS iyi değil diyorlar.

Hocam ben rekabetçi oyuncusuyum IPS destekli monitör aldım umarım pişman olmam bazı kişiler CS:GO için IPS iyi değil diyorlar.

Koca bir yalan o söylenti. Koca bir safsata.
VA panel öneriyorlar ve uydurama bir bilgi. VA panelde ghosting var. Artı smearing ve blacksmearing var. Göz bozan ve oyun keyfi kaçıran bir şey.
Olsa olsa TN panel önerilir. Fakat Güçlü IPS paneller her konuda önde.

Koca bir yalan o söylenti. Koca bir safsata.
VA panel öneriyorlar ve uydurama bir bilgi. VA panelde ghosting var. Artı smearing ve blacksmearing var. Göz bozan ve oyun keyfi kaçıran bir şey.
Olsa olsa TN panel önerilir. Fakat güçlü IPS paneller her konuda önde.

Dostum yardımın için çok teşekkür ederim 🙏🏻

Yeni konular

Geri
Yukarı