HP Pavilion SleekBook 15 laptop Windows 10 Otomatik Onarım ekranında kalıyor

Forumer

Hectopat
Yer
İzmir
RAM
4gb
SSD veya HDD modeli
SSD (modelleri bilmiyorum)
Ekran kartı
Gt 630m
İşlemci
İ5 3317u
Merhaba, HP Pavilion SleekBook 15 laptopumda batarya yok. Uzun süredir açmıyorum, sanırım oyun oynarken babam fişi çekmişti ve ondan sonra ilk açtığımda bu hata geldi. PC açıldığında otomatik onarım menüsü geliyor. Bu aradaki çözümleri denedim hiçbiri işe yaramadı bir tek sıfırlama kaldı. Onu da pek istemiyorum sizce başka çare var mı?

Fişi çektiği için System 32 dosyaları bozulmuş olabilir. BIOS menüsüne gir(F7 veya F3) sonra ESC dügmesine basıp kaydet ve çık de. Eğer düzelmediyse bir USB'ye Windows 10 ISO dosyasını indir. Yardıma ihtiyacın varsa Microsoft community de sor onlar daha detaylı cevap verirler. Buradaki videoyu izle aynısını yap. Sıfırlanacak bilgisayarın bunu unutma.

Fişi çektiği için System 32 dosyaları bozulmuş olabilir. BIOS menüsüne gir(F7 veya F3) sonra ESC dügmesine basıp kaydet ve çık de. Eğer düzelmediyse bir USB'ye Windows 10 ISO dosyasını indir. Yardıma ihtiyacın varsa Microsoft community de sor onlar daha detaylı cevap verirler. Buradaki videoyu izle aynısını yap. Sıfırlanacak bilgisayarın bunu unutma.

Hocam video nerede?

Pardon görmemişim. En son format attığımda da bu adamdan bakmıştım.

Geri
Yukarı