HP Pavilion TG01-1064no PC nasıldır?

Araff

Femtopat
Daha fazla  
Sistem linki: Product Catalog | HP® (İsveç'te yasiyorum bu sistem 10 000TL civari alınır mı?)
Sistem özellikleri:
Anakart: Intel® -H470 miniıtx.
RAM: 16 GB DDR4-2666 MHz RAM (2 X 8 GB)
SSD: 512 GB pcıe® nvme™ M.2 SSD.
PSU: 500W Gold efficiency Power Supply.
CPU: Intel® core™ i5-10400F
GPU: Discrete nvıdıa® GeForce rtx™ 3060 Ti (8 GB GDDR6 dedicated) powered by nvıdıa® ampere™ architecture ( 3060 Ti'i biliyorum ama bu 1 mi mi 2 mi 3 mu pervane bilmiyorum kasanin icini görme sansim yok)

Sistem özellikleri bu ve fiyati 10 000 TL kadar. Ve şu an da kullandigim sistem DDR3 bir sistem GTX660 var 1080p de minimum ayarlarda beni idare ediyor. Acaba RAM CPU ve anakart alip yeni sistem mi toplasam kendi 500W guc kaynagim, kasam ve SSD mi kullanarak? GPU'yu da piyasa duzeldiginde sonra alirim? Sizce ne yapmaliyim?
Ve en önemli soru HP oyuncu islerinden anlar mi? pc cok isinir mi? uzun sure göturur mu? Bi Asus-MSI yerini tutar mi?

1 yıl garanti outlet teşhir ürünlerde genelde verilen garanti süresi. Üreticinin 2 yıl garanti vermesi gerekir. Cihazı hem satıyorlar (Vatan PC) ancak ürünün özelliklerine vakıf değiller. Ürünü sipariş edin beğenmezsem iade edebilirmiyim diye bir yoklama yapın. Ama bu fiyata her türlü uygun gibi.

1 yıl garanti outlet teşhir ürünlerde genelde verilen garanti süresi. Üreticinin 2 yıl garanti vermesi gerekir. Cihazı hem satıyorlar (Vatan PC) ancak ürünün özelliklerine vakıf değiller. Ürünü sipariş edin beğenmezsem iade edebilir miyim diye bir yoklama yapın. Ama bu fiyata her türlü ubilhiygun gibi.

Sistemi satin aldim, şu an elimde kullanıyorum. Ekran karti 2 fanli kismen serin calisiyor (hafif yuk alinda 50 derece), ama fazla bir yuk altina sokup deneme yapmadim, buna ragmen anakart sicakligi (hafif yuk altinda) 60 dereceleri gördu (eski sistemim 35 derece oluyordu anakart) bana 60 derece cok gibi geldi. İşlemci de serin calisiyor diyebilirim (50 hafif yuk alinda).
(Satin aldigim yerle konustum kasayi acip icine bakmak/parca eklemek garantiden cikartmiyor kirmadigim surece fakat sorun taktigim parcadan kaynaklanirsa Garanti'ye girmiyor)
Ve RAM'ler 1333MHz de calisiyor, nasıl 2666 yapacağım? BIOS'a girdim yapamadim.

RAM 2666 MHz de çalışıyordur. Windows üzerinde bazen yarısı gözüküyor. Anakartın 60°C olması dışında bir sorun yok gibi. Yeni konu oluşturup forumdan destek alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı