HP Pavilion vs Acer Nitro

Hocam oyun fazla oynuyor musunuz ben hafta sonu cumartesi pazar 4'er saat ya da 3 hikaye oyunu metro exudus oynasam yine ısınırmı işlemci ye undervolt yaparım Acer'e karşı bir ön yargım var nedense

Acer deyince insanlar birkaç arkadaşım güzel deği demişti bir de size attığım Acer'de i 5 10.nesi diğerinde AMD r 7 4800 h i7 10.nesilden güçlü bir işlemci var 1 TB SSD'si var HP'nin ne yapsam karar veremdim

HP laptop kullanıyorum imzamdan modelini görebilirsiniz.En yüksek sıcaklık Cyberpunk high ayarlarda gördüm işlemci 75,ekran kartı 80 dereceyi gördü.Klavyesi çok hoş.Gerçekten çok sessiz ve hissiyatı da gayet iyi.Toucpad iz bırakmıyor ve pürüzsüz mat bir yüzeyi var.Boştayken çalışıp çalışmadığını anlayamazsınız.Lakin oyuna girince fanın sesi biraz rahatsız edici olabiliyor.HP öneririm.Daha önce Acer Aspirine serisi kullandım tuşları zamanla bozuluyor toucpadi güzel değildi tabi seriden seriye değişebilir.Ama Acer'in mikrafon ve hoparlör kalitesini beğenmemiştim daha fazla bilgi almak isterseniz yanıtlamaya hazırım.HP pil performansı da harici ekran kartı olmasına rağmen iyiydi,Acer probook aldığım için harici ekran kartı yoktu ne bilgi versem yanlış olur.
EDİT:Acer laptop monitör görüntü kalitesi çok iyiydi sanırım intel olduğundan ayarlardan renkleri canlılaştırabiliyordun.

HP alacağım gibi Monster almıştım kuzenim A7 aldı ben Tulpar t 7 aldım sonra babama iptal et Türk Mali sonuçta sıkıntılı olabilir dedim oda HP al güzeldiir dünya devi markası sonuçta dedi iptal ettik inşallah güzel çıkar

Monster'da iyidir keşke Monster'den şaşmasaydınız genelde üst model Monster'larda 144hz panel oluyor.Hp'de 144hz olmaması büyük bir eksi.

Emir alacağım HP 144 Hz
Monster'da iyidir keşke Monster'den şaşmasaydınız genelde üst model Monster'larda 144Hz panel oluyor. HP'de 144Hz olmaması büyük bir eksi.
Monster'da iyidir keşke Monster'den şaşmasaydınız genelde üst model Monster'larda 144Hz panel oluyor. HP'de 144Hz olmaması büyük bir eksi.

Bende 60 Hz sanıyordum Radeon 5500 m diye biri beni aydınlattı

Geri
Yukarı