HP Pavilion vs ASUS TUF

İbrahimTatlı

Hectopat
Yer
Yatak Üstü, Laptop Ekranı Önü
Daha fazla  
Yeni bir oyuncu bilgisayarı baksanız bu 2 markadan hangisini seçerdiniz? Çünkü yarın yeni PC alacağım ve bütçem 7000 2 aydır PC markalarına bakıp arıyorum araştırıyorum ama bulamadım. HP Pavilion iyi diyorlar ısınma sorunu kalktı diyorlar. ASUS TUF çok ısınıyor diyorlar, sizce hangisi iyi?

HP'den uzak durun. Isınma konusunu hiç çözemediler. Diğer laptoplara göre daha fazla ısınıyorlar. ASUS TUF daha mantıklı gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Mute yemiştim yazamadım kusura bakmayın Max 7000 TL.
Pavilion 60 Hz diye biliyorum onun yerine Acer Nitro serisinden bakabilirsiniz.

Acer Nitro 7000 TL altı düzgün bulamadım maalesef :(
HP'den uzak durun. Isınma konusunu hiç çözemediler. Diğer laptoplara göre daha fazla ısınıyorlar. ASUS TUF daha mantıklı gibi.

ASUS TUF daha çok ısınıyor diyorlar hocam sizce öyle mi kullanmadım çünkü.
Kesinlikle ASUS TUF yanlışlıkla düşürmelere karşı çok korunaklı.

Evde kullanacağım yanlışlıkla düşürmem diye tahmin ediyorum ve tek artısı buysa ASUS'un bence almayım çünkü çok ısınıyor diyorlar.

Evde kullanacağım yanlışlıkla düşürmem diye tahmin ediyorum ve tek artısı buysa ASUS'un bence almayım çünkü çok ısınıyor diyorlar.

Hocam size bir tavsiyem laptop da Ryzen 5 işlemci almayın RAM'den kullanıyor.

Hocam size bir tavsiyem laptop da Ryzen 5 işlemci almayın RAM'den kullanıyor.

Ryzen 5 almayacağım zaten i5 10.nesil hoşuma gitti bunlar nasıl hocam fiyatıma çok uygun

Ryzen 5 almayacağım zaten i5 10.nesil hoşuma gitti bunlar nasıl hocam fiyatıma çok uygun.

Pil önemsemiyorsunuz değil mi hocam. Monster'ın pili iyi gitmiyor.
Abra A5 v15.5.5'i öneririm ama HDD taktırmanızı öneririm.

Şöyle bir şey var ASUS TUF'un hava çıkışları çok dar ve çoğunlukla kapalı ondan dolayı evet o da ısınıyor ama tanıdığım bir bilgisayarcı bana HP alanların iki sene içinde format attırmaktan bıktığını söyledi ve ayrıca ısınma problemi de var eğer bu iki bilgisayardan birini alacaksan yanına Gaming soğutucu almanı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı