Çözüldü HP ProBook 430 G2 laptop format sonrası Bluetooth gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Philologically

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar,

HP ProBook 430 G2 marka model laptop kullanıyorum. Bugüne kadar sorunsuz bir şekilde cihazımın Bluetooth özelliğini kullanabiliyordum fakat sabah SSD taktım ve ardından format attım ve sonrasında defalarca uğraşmama rağmen Bluetooth bir türlü yüklenmedi. Sağ alt köşede gözükmüyor, ayarlara girince aç kapat tuşu dahi çıkmıyor ve hatta bu cihazda Bluetooth yoktur uyarısı veriyor. Sürücüleri tekrar tekrar kurup yükledim ama olmadı. Brodcam ve Realtek'in ayrı ayrı sürücülerini HP'nin kendi sitesinden bizzat indirdim ama yine de düzeltemedim.

Çözüm
Çok teşekkür ederim ilginiz için. Hemen gönderiyorum.

Bir tanesi bu

ACPI\VEN_INT&DEV_33A0
ACPI\INT33A0
*INT33A0

Diğeri bu

USB\VID_8087&PID_07DC&REV_0001
USB\VID_8087&PID_07DC

Bunları indirip masaüstüne çıkartın. Sonra ünlem işareti olan donanıma gelerek sağ tıklayıp güncelleştir deyin gözat bölümünden klasörü gösterip ileri deyin kurun.
Merhabalar,

HP ProBook 430 G2 marka model laptop kullanıyorum. Bugüne kadar sorunsuz bir şekilde cihazımın Bluetooth özelliğini kullanabiliyordum fakat sabah SSD taktım ve ardından format attım ve sonrasında defalarca uğraşmama rağmen Bluetooth bir türlü yüklenmedi. Sağ alt köşede gözükmüyor, ayarlara girince aç kapat tuşu dahi çıkmıyor ve hatta bu cihazda Bluetooth yoktur uyarısı veriyor. Sürücüleri tekrar tekrar kurup yükledim ama olmadı. Brodcam ve Realtek'in ayrı ayrı sürücülerini HP'nin kendi sitesinden bizzat indirdim ama yine de düzeltemedim.

Aygıt yöneticisinde sarı ünlem işareti var mı ?

Çok teşekkür ederim ilginiz için. Hemen gönderiyorum.

Bir tanesi bu

ACPI\VEN_INT&DEV_33A0
ACPI\INT33A0
*INT33A0

Diğeri bu

USB\VID_8087&PID_07DC&REV_0001
USB\VID_8087&PID_07DC

Bunları indirip masaüstüne çıkartın. Sonra ünlem işareti olan donanıma gelerek sağ tıklayıp güncelleştir deyin gözat bölümünden klasörü gösterip ileri deyin kurun.

Çözüm

Çok teşekkür ederim tekrardan, sorunum düzeldi.

Geri
Yukarı