HP ProBook 450 G7 oyun performansı nasıldır?

Boş fiyat yazmış:

Hocam bu bilgisayarlar metal kasa ve 10 yıl sonra bile kullanılabiliyor ayrıca batarya anlamında da attığınız bilgisayardan kat be kat iyi. Hem sağlam hem batarya performansı uzun.Attığınız laptopun malzemesi plastik önümüzdeki süreçte menteşelerden sıkıntı çıkarabilir.Tüm bunların yanında tek sıkntı ekran kartının mx serisi olması onun da şahsen çok aaa oyunları oynamassam ya da orta düşük ayarlarda takılırsam oynarım diye düşünüyorum.

Hocam bu bilgisayarlar metal kasa ve 10 yıl sonra bile kullanılabiliyor. Ayrıca batarya anlamında da attığınız bilgisayardan kat be kat iyi. Hem sağlam hem batarya performansı uzun. Attığınız laptopun malzemesi plastik önümüzdeki süreçte menteşelerden sıkıntı çıkarabilir. Tüm bunların yanında tek sıkıntı ekran kartının MX serisi olması, onun da şahsen çok AAA oyunları oynamasam ya da orta düşük ayarlarda takılırsam oynarım diye düşünüyorum.

Dolandırılmak isterseniz, buyurun alabilirsiniz. Ayrıca attığınız laptopun soğutması oyunlara göre tasarlanmadığı için ısınma sorunu yaşamanız muhtemel, ekran kartı iyi değil, ekranı 60Hz ve ikinci el.

İş/ofis bilgisayarıdır. Staj yaptığım yerde elimden bolca geçmiştir. Oyun için alınmaz. Fiyat olarak ise üstüne 1000TL daha konularak Monster laptop alabilirsiniz.

Dolandırılmak isterseniz, buyurun alabilirsiniz. Ayrıca attığınız laptopun soğutması oyunlara göre tasarlanmadığı için ısınma sorunu yaşamanız muhtemel, ekran kartı iyi değil, ekranı 60Hz ve ikinci el.
Hocam peki metal kasa hafif bataryası uzun oyunlarda orta ayarlarda oynatan bir laptop var mı önerdiğiniz? İkinci el olması önemli değil 1,5yıl garantili cihaz.
İş/ofis bilgisayarıdır. Staj yaptığım yerde elimden bolca geçmiştir. Oyun için alınmaz. Fiyat olarak ise üstüne 1000TL daha konularak Monster laptop alabilirsiniz.
Hocam monsterlarla alakalı bir sürü şikayet bar be plastik kasa ilerde sıkntı çıkarır siye düşünüyorum ayrıca batarya süresi ve ağırlığı da skntı

@mmbbor Monster ile ilgili memnunu da var memnun olmayanı da var, garanti ve müşteri desteği konusunda bir numaralı Türk bilgisayar markası olarak görüyorum. Bütçe belirtirsen Monster dışında başka laptop önerebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı