HP ProBook 4520S Mac OS X Mountain Lion

FatihBattal

Hectopat
Yer
Kartal
Daha fazla  
Meslek
Sistem yöneticisi ve Network uzmanı
Merhabalar,

Technopat.net'i youtube'da aradığım videolardan daha da detaylı inceledim ve katılma kararı aldım. Mac OS X işletim sistemine geçiş sağlamayı düşünüyordum. Malum günümüz Türkiyesinde MacBook Pro, Air ve türevlerini almak için biraz bol paralı olmamız gerek :) Biraz demeyeyimde bayağı bir araştırma yaptım bununla ilgili internette HP ProBook ile MAC OS X işletim sistemi kullanan kullanıcı sayısı oldukça fazla ( dedim ki ya Fatih sen niye duruyorsun be oğlum :) )

Bende legal olması adına Debian altyapısı ile yapılmış MACOSX işletim sistemini satın alayım ve kurulum yapayım dedim. store.apple.com üzerinden aldım ben video'ya biraz geç rastladığım için :) Şimdi iso iniyor, TechnoPat Kurulum rehberindeki gibi kurulumu yaptıktan sonra sizlerle sonuçları, ne oldu ne olmadı detaylı bir şekilde paylaşacağım. Başlık neden böyle der iseniz 2 konu açmak yerine bir konu ile editleyerek devam ederim diye düşündüm. Başınızı ağrıttı isem affola, konu var fakat benim açacağım gibi değilmiş inceledim :) Sizlerle deneyimimi paylaşacağım, sevgi ve saygılarımla.

Fatih

-- Edit/ Resim ekleme

fxvEXhY.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı