HP Probook 4540s HDMİ Sorunu

biglion05

Hectopat
Daha fazla  
Bende HP Probook 4540s var. Eskiden hdmi bağlantısı sorunsuz bir şekilde sağlanıyordu. Ancak dünden beri bağlanmaz oldu. Her türlü yolu denedim (Ekran kartları güncellemesi, format). VGA Sorunsuz şekilde bağlanıyo hdmi bağlanmıyo. Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün yeni aldığım hdmi kabloylada denedim bağlantı yok. Tüm sürücülerde güncel. Amd veye intel ekran kartlarının programlarından bi ayar yapılabilir mi? VGA da sorun yok. Eskiden hdmi çalışıyordu. Şimdi çalışmıyor. Yardımcı olur musunuz? Çok lazım hdmi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aşağıda paylaştığım videodaki işlemi dene olmazsa HDMI yuvan arızalı bence. Servise göndermeni öneririm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Recep abi lütfen yardımcı olur musun? Her yolu denedim. BIOS ta güncel. Windows 7 Home Premium format attım sorun çözülür diye. Ama oda olmadı.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı