Hp probook 4540s kexts

Şamil

Hectopat
Daha fazla  
HP 4540s kext dosyalarını bulmamda yardımcı olur musunuz? Sorunların hepsini çözdum şuan ki sıkıntı kext bulmada şimdiden herkese teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba kardeşim bende suan 4540s mac os x ml üzerinden sana yazıyorum wireless card atheros 9285 ile değiştirdim 4540s kext diye tonyx86 gibi forumlarda birsürü kext uygulama bootloader sensor kextleri bulabilirsin benim şuan çözmem gereken uyku sorunu var uyku tusuna bastıgımda tekrar acılıyor tekrar kapanıyor birde touchpadin fiziksel tuslarına basmadan okeylemiyor sayfada kaydırma yapamıyosun bunları düzeltmekle ugrasıyorum ha birde fn tusuna basmadan basmıs gibi parlaklık acma ses acma kapamalar f+ tusları ile direk oluyor fnye basınca f+ tuslarını kullanabiliyosun birbirimize yardımcı olalım herşey stabil olduktan sonra düzgün rehber niteliginde bir konu acmayı yeni bölümleme mantıkları ile bomba bomba gelmeyi düsünüyorum bu rehberi beraber hazırlayabiliriz pm ile iletişime geçersen de sevinirim iyi forumlar herkese arkadaşlar..

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı