HP ProBook 4540S siyah ekran sonrası mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Tamer Özer

Hectopat
Merhaba, laptop kullanıcısıyım. Bu sorun birden karşıma çıkmadı. Geçen yıl bu sorun bende vardı ama pek yoktu. Dün laptop'um açılırken mavi ekran verdi ve yeniden başlatıldıktan sonra çok ağır çalışıyordu. Donmalar, kasmalar çok oldu. Derslerin linklerine tıkladığımda bile önce siyah sonra mavi ekran hatası alıp yeniden başlatılıyordu. Kısaca derslere bile giremez oldum. Her şeyi açarken siyah ekran veriyor 10 saniye sürdükten sonra açılıyordu. Bunu yazarken bile donuyor ve kasıyor. Sinir krizi geçireceğim.

Teşekkürler.

-AMD 7650M HD.
-Intel i7 3. nesil.
-HP ProBook 4540s.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, laptop kullanıcısıyım. Bu sorun birden karşıma çıkmadı. Geçen yıl bu sorun bende vardı ama pek yoktu. Dün laptop'um açılırken mavi ekran verdi ve yeniden başlatıldıktan sonra çok ağır çalışıyordu. Donmalar, kasmalar çok oldu. Derslerin linklerine tıkladığımda bile önce siyah sonra mavi ekran hatası alıp yeniden başlatılıyordu. Kısaca derslere bile giremez oldum. Her şeyi açarken siyah ekran veriyor 10 saniye sürdükten sonra açılıyordu. Bunu yazarken bile donuyor ve kasıyor. Sinir krizi geçireceğim.

Teşekkürler.

-AMD 7650M HD.
-Intel i7 3. nesil.
-HP ProBook 4540s.
Dostum dosyalarını paylaşır mısın? Yardımcı olurum. Bu arada profil fotoğrafı harika :)

Son düzenleme:
20H2 kurulumunu nasıl yapacağım? Bu arada yardım ettiğiniz için teşekkür ederim.
Yeniden başlattım ama hala sorun devam ediyor. Çok ağır çalışıyor bir şeyi açarken siyah ekran oluyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı