HP Rebak 15S-EQ1038NT BIOS ve Boot Tuşu Nedir?

Bu laptopu aldık. İçinde işletim sistemi yok. Boot ve BIOS hangi tuş ile giriyor?

Öncelikle cihaz tam başlarken esc tuşuna basmalısınız, daha sonra da orada seçenekler geliyor, boot tuşu f9, bios tuşu f10.
Çok geç oldu farkındayım fakat belki birinin işene yarar bir gün.
Ayrıca cihaz sende de sorunlu hocam, bizde yeni aldık sürekli mavi ekran hatası veriyor.

Öncelikle cihaz tam başlarken esc tuşuna basmalısınız, daha sonra da orada seçenekler geliyor, boot tuşu f9, bios tuşu f10.
Çok geç oldu farkındayım fakat belki birinin işene yarar bir gün.
Ayrıca cihaz sende de sorunlu hocam, bizde yeni aldık sürekli mavi ekran hatası veriyor.
bende Hp 15-db1068nt modeli var bende mavi ekranlarla cebelleşiyordum. Sorunu şöyle çözdüm. Dual boot olarak, temiz bir tane windows 10 pro kurulumu yaptım, ardından hp sitesinden en son çıkan bios imaj güncellemesini indirerek bilgisayara kurdum. Yeniden başlattım, bilgisayar açılınca windows update'den cihazı güncelledim, sonrasında amd ekran kartı en son stabil sürüm olan driveri kurdum. https://www.amd.com/en/support/kb/release-notes/rn-rad-win-21-5-2 5 aydır ne mavi ekran ne bir çökme donma sorunu yaşıyorum.
Bu dediklerimi uygulayın sorununuz umarım çözülür. Bu arada dual boot işletim sistemi kurmak bilgisayarı garanti dışı bırakmaz.
ustam sizin sorununuz çözüldü mü?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı