HP Smart tank 515 vs Epson L3151

Bütçe
1500

HacıKedi

Hectopat
Daha fazla  
Araştırmalarım sonucunda tanklı bir yazıcı almaya karar verdim.
Tanklı yazıcılardan 2 model beğendim. Başka modellerde önerebilirsiniz?

Asıl konu: Hangisi?

1- Epson L3151
2- HP Smart tank 515

Epson yazıcının yazdırma ve tarama özellikleri HP'ye göre daha iyi. İkisine de paranız yetiyorsa Epson almanızı tavsiye ederim.

Teşekkürler;)

HP Smart Tank 515 kullanan birisiyim ve açıkçası çok rahat bir kullanım sunuyor. Telefondan bir tık ile istediğim her şeyi çıkartabiliyorum. Kaç PDF veya resim çıkarttığımı hatırlamıyorum ama hala boyaları yarı seviyeye bile inmedi.

HP Smart Tank 515 kullanan birisiyim ve açıkçası çok rahat bir kullanım sunuyor. Telefondan bir tık ile istediğim her şeyi çıkartabiliyorum. Kaç PDF veya resim çıkarttığımı hatırlamıyorum ama hala boyaları yarı seviyeye bile inmedi.
Kartuşlu yazısı almak isteyen biri içi tanklı almak mı mantıklı yoksa HP OfficeJet Pro 8023 gibi modeller mi mantıklıdır?

Yazıcılar konusunda uzman değilim fakat Tank yazıcılar mantıklıdır diyorum. Yazıcıyı alalı yıllar oluyor ve neredeyse yüzlerce, binlerce PDF çıktısı aldım hala boyaları bitmedi. @thelordof

Yazıcılar konusunda uzman değilim fakat Tank yazıcılar mantıklıdır diyorum. Yazıcıyı alalı yıllar oluyor ve neredeyse yüzlerce, binlerce PDF çıktısı aldım hala boyaları bitmedi. @thelordof
Mevcut boyalar ile baskı sayısının fazla olması iyiymiş. Dediğiniz gibi tanklılar bana da mantıklı geliyor gibi. Teşekkür ederim.

Yıllardır kullanıyorum demişsiniz içinde dururken boyaların kuruması yazdırma başlığının bozulması silik yazdırma gibi problemler olmadı mı ?

Yeni konular

Geri
Yukarı