HP Ürünlerini alırken dikkat edin

Parayı bulduğumda yine de umrumda olmayıp İ7-10bin bilmem kaç H'lı GTX veya RTX bilmem kaçlı monster alacağım. (Başka bir marka da olabilir).
Masaüstü piyasasında donanım üreten belli markalar harici bir marka almamanı öneririm. Gerçi onlarda bile problem çıkıyor ama en azından muhattap buluyorsun.

Klavye ( mekanik klavye ) panel kalitesi gibi değişkenler var.

Omen 17 ve 16'da mekanik klavye (cogunda) yok. En azindan bizim ulkede olanlarda. Yurt disinda ozellestirme secenegi mevcut alirken. Panel kalitesi fiyatla alakali bir sey yoksa 15" modele de takmak istesen QHD 165Hz 3ms panel takarsin.

Sorunu olmayan laptop vardır veya yoktur. Hiçbir marka yakınım dostum değil. Düşmanım da değil. Benim sorun diye bahsettiğim arızayı çözememeleri. Ayda iki defa ürünün servise gitmesi.

Servis isine hic girme Apple harici her marka sorunlu o da bizim ulkenin hukukunun yogurt yemesiyle alakali maalesef.

Masaüstü piyasasında donanım üreten belli markalar harici bir marka almamanı öneririm. Gerçi onlarda bile problem çıkıyor ama en azından muhatap buluyorsun.

Şahsen buna pek katılmıyorum. MSI masaüstü konusunda çok Başarılı ancak laptoplarda 45W 4050 bulunduran “tek fanlı” GF63 gibi modelleri var. ASUS da ise TUF model laptoplarda 97-98 derece görenler var.

Şahsen buna pek katılmıyorum. MSI masaüstü konusunda çok Başarılı ancak laptoplarda 45W 4050 bulunduran “tek fanlı” GF63 gibi modelleri var. ASUS da ise TUF model laptoplarda 97-98 derece görenler var.
Dediğim gibi muhattap bulabiliyorsun en azından. Ayrıca TUF serisine yaklaşmamak lazım.

Omen 17 ve 16'da mekanik klavye (cogunda) yok. En azindan bizim ulkede olanlarda. Yurt disinda ozellestirme secenegi mevcut alirken. Panel kalitesi fiyatla alakali bir şey yoksa 15" modele de takmak istesen QHD 165Hz 3ms panel takarsin

Mekanik klavye TR de bulunabiliyor. 3000 serisi ilk geldiğinde 3070'li bir Omen 17 vardı çok fazla da satmıştı. Örnek olarak onda mekanik klavye bulabiliyordunuz. Şu anki cihazları pek bilmiyorum ancak 4070 ve 4080 bulunduran cihazlarda sa var galiba.

Mekanik klavye TR de bulunabiliyor. 3000 serisi ilk geldiğinde 3070'li bir Omen 17 vardı çok fazla da satmıştı. Örnek olarak onda mekanik klavye bulabiliyordunuz. Şu anki cihazları pek bilmiyorum ancak 4070 ve 4080 bulunduran cihazlarda sa var galiba.

O cihaz bu degil mi? Benim bildigim klavye mekanik degil sadece macro vardi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Konu açmadan sormak istiyorum. Adam gibi sorunu olmayan Gaming laptop üreten kim var?
Ne kadar ekmek o kadar köfte. Her markanin giriş( bes para etmez dandik) kasaları oldugu gibi premium ürünleri de var.
Ama genel itibariyle lenovo legion pro serileri diyebilirim.
Asusun scar msi raider da bu tip makinelerden

Geri
Yukarı