HP uygulamaları

MusaArda

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, bende 2014 model laptop var 2 sene önce Windows 10 kurmuştum ama performans sorunu yaşadığım için HP'ye messengerden ulaşarak laptopu ilk aldığımızda ki her zaman hep orada kalan yerel disk D'de bir PC'in fabrika çıkışı Windows 8.1 varmış ve HP yardımıyla bunu geri kurdum ama kurmamla birlikte PC'yi ilk aldığımız zamanki uygulamalar geri geldi mcaffe vesaire vesaire ben adında HP yazmayan uygulamaları sildim ne olduklarını biliyordum çünkü işime yaramazlar dı şimdi HP programlarına geldi ben bu programlardan hangileri gerekli hangileri gereksiz hangilerini kaldırayım hangilerini kaldırmayım söyler misiniz? (Foxit Phantom PDF kaldıramam o işime yarıyor)
Screenshot_1.png

HP Support Assistant ve HP Support Solutions...'u doğrudan kaldırabilirsiniz.
Diğer üç taneden birisi Wi-Fi butonunun sürücüsü olarak geçiyor.
System Event Utility ise klavye üzerindeki kısayollardan sorumlu. (Fn ile basılanlar.) Utility Center ise sanırım yazıcı ile ilgili.

HP Support assistant ve HP Support solutions...'U doğrudan kaldırabilirsiniz.
Diğer üç taneden birisi Wi-Fi butonunun sürücüsü olarak geçiyor.
System Event Utility ise klavye üzerindeki kısayollardan sorumlu. (Fn ile basılanlar.) Utility Center ise sanırım yazıcı ile ilgili.

Support assistant driverleri diğer HP uygulamalarını HP ile iletişme geçmeme yarayan bir program onu silemem Support solutions bilmiyorum internetten baktım şimdi System Event Utility sistem olaylarını yönetiyormuş Utility Center ise bu programların bir ara da çalışmasına olanak sağlayan programmış şimdi baktım.

Geri
Yukarı