HP v220w 64GB Flash Bellek Orjinal Mi?

Daha fazla  
Sayın Arkadaşlarım, HP marka v220w modeline ait 64 GB kapasiteli flash bellek satın aldım. Ancak bu modelin 2 TB'ına kadar piyasada taklit modeller ve ürünler mevcut. Anahtarlıklı 64 GB yazmıştı satıcı, ben v220w olduğu gerçeğine aramam sonucunda ulaştım. İade edebiliyorum, 14 gün cayma hakkım var. Bu ürünü nasıl test edebilirim, nasıl anlarım?

Bu yazılım ile test edebilirsin:

07 - All about 'Fake' SD cards and USB Flash drives - RMPrepUSB

Çalıştırıp Quick Size Test diyeceksin.

upload_2015-5-11_16-42-1.png

Teşekkürler hocam 36 GB'a geldiğinde devam etmedim kullanım ömrü açısından. Şimdi ise şöyle bir sıkıntı var. Multiboot sistem kopyalanırken maksimum 90 kB ile kopyalama başladığını gördüm 10 kb ile 33 kb arası daha çok kopyalama yapıyor. Ve 90 KB ile başlamış olan kopyalama hızı maksimum 84 KB'a ulaşıyor ama 1 saniye sonra 1 KB'a kadar geri düşüyor. 6 Saat önce kopyalamaya başlamasına rağmen 12 saat kaldı yazmakta. Ama test programı ile test ettiğimde 2.3 MB ile başlamasına rağmen bir süre sonra minimum ve maksimum 2.14 MB sabitliğinde kopyalamaya devam etmekteydi. Diski biçimlendirmem sonrasında aynı şekilde NTFS olan işletim sisteminde kopyalama hızı KB olarak seyretmekte. İade mi etmeliyim? Yardım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı