HP Victus 0028 NT açılırken ses geliyor

Daha fazla  
Arkadaşlar ben HP Victus 0028 NT modelini kullanıyorum ve bilgisayar açılırken ses çıkıyor. Müşteri hizmetlerini aradım fanda bir sıkıntı olabileceğini söylediler açılırken bilgisayarın altından baktım fanlar dönmüyor açılırken. Fakat bazen fanlar yavaş hızda dondüğünde başka bir ses çıkartıyor.

Bilgisayar açılamayınca mavi ekran çıkıyor ya yeniden başlat gibi şeyler var, orada ses devam ediyor bilgisayar açılınca ses gidiyor.

Sizce normal tamirciye götürsem garantisi patları mı?

Garantisi var ise içini açıp kurcalamadan servise vermelisiniz.

Dipnot: Çözümü kolay olan bir sorun olsa bile 10 günden fazla sürede servis laptopu teslim ediyor.
Lenovo ile aynı garanti bakıyordu sanırsam. Çözümü basit ise 2 günde yapıp yolluyorlar. HP ve Lenovo bilgisayarlar kapağı açılınca garanti kapsamı dışına çıkmıyor. Sadece dikkatli olup zarar vermemek lazım.

Lenovo ile aynı garanti bakıyordu sanırsam. Çözümü basit ise 2 günde yapıp yolluyorlar. HP ve Lenovo bilgisayarlar kapağı açılınca garanti kapsamı dışına çıkmıyor. Sadece dikkatli olup zarar vermemek lazım.
Bizim kapağı açıp özenle koymamıza rağmen servisten garanti kapsamı dışına çıktığı söylenmişti. Bir vidasi takılmamıştı ve sırf 1 vidanın parasını ödemek yerine çözümün tamamın parasını istemişlerdi. HP servisi çok değil belki ama yinede kötü bir servisi var işlerinin ne olacağı belli olmuyor çünkü aynı sorunu ben yaşadım.

Bizim kapağı açıp özenle koymamıza rağmen servisten garanti kapsamı dışına çıktığı söylenmişti. Bir vidasi takılmamıştı ve sırf 1 vidanın parasını ödemek yerine çözümün tamamın parasını istemişlerdi. HP servisi çok değil belki ama yinede kötü bir servisi var işlerinin ne olacağı belli olmuyor çünkü aynı sorunu ben yaşadım.
Sizde mi HP servisine yolladınız ?

Geri
Yukarı