HP Victus 15 24.999 TL'ye alınır mı?

Rica ederim hocam. Aynen 250 üstünü de gördüm ama genelde 240-250 civarında geziyor patlamalarda falan 200-190 civarı.

Hocam ben bu laptopla Low ayarda 100-160 arası alıyordum bu sebeple iade istedim almadılar THH'ye şikayet ettim bekliyorum. Aldıktan sonra ekstra bir şey yaptın mı oyuna girmeden önce?

Hocam ben bu laptopla Low ayarda 100-160 arası alıyordum bu sebeple iade istedim almadılar THH'ye şikayet ettim bekliyorum. Aldıktan sonra ekstra bir şey yaptın mı oyuna girmeden önce?
Yok hocam hiçbir şey yapmadım hatta şu HP'nin Boost özelliği varmış galiba oyuna girmeden soruyor onu bile açmadım yani.

Yok hocam hiçbir şey yapmadım hatta şu HP'nin Boost özelliği varmış galiba oyuna girmeden soruyor onu bile açmadım yani.
Hocam nasıl oluyor anlamıyorum sen 250 alıyorsun ben 130 umarın iade alırlar hatta videomu buraya bırakıyorum bir bak bundan çok daha fazla alıyorsun değilmi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam nasıl oluyor anlamıyorum sen 250 alıyorsun ben 130 umarın iade alırlar hatta videomu buraya bırakıyorum bir bak bundan çok daha fazla alıyorsun değil mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam dediğim gibi buralara hiç düşmedi neredeyse FPS'im video çekerken 160-180 gördüm onun dışında dediğim gibi. Kusurlu ürün ise değiştirmeleri lazım geçmiş olsun.

Linkteki HP Victus 15 28k civarından, 25k ya düşmüş. Bana cazip geldi sizce alınır mı?

Alınır, 4GB'lık gibi değil bunlar.

Hocam dediğim gibi buralara hiç düşmedi neredeyse FPS'im video çekerken 160-180 gördüm onun dışında dediğim gibi. Kusurlu ürün ise değiştirmeleri lazım geçmiş olsun.
Tamam hocam almam gereken fps’in 180 üzeri olduğunu anladım en azından ona göre hareket ederim. İade almazlarsa da artık format atar düzeltmeye çalışırım ilgin için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı