HP Victus 15 alınır mı?

Sizce bu fiyata alınır mı?
Üstüne 500 TL koyup ddr 5 ram ve 16.1 inçlik modelini alabilirsiniz

HP Victus 16-D1021NT 6G0E9EA i5-12500H 16 GB 512 GB SSD RTX3050Ti 144Hz 16.1" Dos Dizüstü Bilgisayar

Dün 19.998 idi şimdi 23bin küsür bu fiyata gayet iyi efsane cumayı bekliyorum bende bunu alacağım (umarım).

Ben de bu Laptop'ı almayı düşünüyordum ancak ekran sallantısı ile ilgili çok fazla şey okudum ve açıkcası şüpheye düştüm. Deneyimleyen birisi varsa bilgi verebilirse çok memnun olurum.

Ben de bu Laptop'ı almayı düşünüyordum ancak ekran sallantısı ile ilgili çok fazla şey okudum ve açıkçası şüpheye düştüm. Deneyimleyen birisi varsa bilgi verebilirse çok memnun olurum.

Hocam şu anda 20.000'e satılıyor, ben sipariş ettim. Genel olarak ısınma konusunda başarılı olduğunu, sallantı konusunun da masa üzeri kullanımında pek sorun teşkil etmediğini söylemiş kullanıcılar. Eğer kucağında kullanma gibi bir fikrin varsa -ki ben hiçbir laptopun kucakta kullanılmasını önermem- tavsiye etmem yanlış olur. Onun dışında da özelliklerini fiyatıyla fazlasıyla karşılıyor bana sorarsan.
Victus 15 modeline göre Victus 16'ların +'ları çok fazla. Ekranının boyutu büyük, öğrendiğim kadarıyla Victus 15'lerde RTX 3050 Ti Max-Q tercih edilmiş ve yine Victus 15'lerin RAM'i DDR 4. yani fiyatı eşit olmasa bile arada 1-2 bin lira fark olursa yine de Victus 16 tercih edilmeli diyorum.
Bu fiyata da Acer bilgisayarlara bakabilirsin. Aynı denklikte bu fiyatlara bulabilirsin.

Hocam şu anda 20.000'e satılıyor, ben sipariş ettim. Genel olarak ısınma konusunda başarılı olduğunu, sallantı konusunun da masa üzeri kullanımında pek sorun teşkil etmediğini söylemiş kullanıcılar. Eğer kucağında kullanma gibi bir fikrin varsa -ki ben hiçbir laptopun kucakta kullanılmasını önermem- tavsiye etmem yanlış olur. Onun dışında da özelliklerini fiyatıyla fazlasıyla karşılıyor bana sorarsan.
Victus 15 modeline göre Victus 16'ların +'ları çok fazla. Ekranının boyutu büyük, öğrendiğim kadarıyla Victus 15'lerde RTX 3050 Ti Max-Q tercih edilmiş ve yine Victus 15'lerin RAM'i DDR 4. yani fiyatı eşit olmasa bile arada 1-2 bin lira fark olursa yine de Victus 16 tercih edilmeli diyorum.
Bu fiyata da Acer bilgisayarlara bakabilirsin. Aynı denklikte bu fiyatlara bulabilirsin.

Selamlar hocam, çok teşekkür ederim bilgi verdiğin için laptopu kardeşim Vs'de kullanacağı için açıkçası bizde kucaktan kucağa dolaşması oldukça muhtemel 🙂 o sebepten linkte bulunan Lenovo Ideapad Gaming 3'ü aldım; İşlemcisi daha eski biliyorum ama maalesef çok fazla seçim şansımda olmadı. Umarım pişman etmez...

Yeni konular

Geri
Yukarı