HP Victus 15 alınır mı?

• Konuyu başlatan GDD
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 751

GDD

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Python, Java, JavaScript, Android Studio, Visual Studio, Kotlin, SQL, HTML, kısaca kodlama yapmak ve CS:GO, GTA V gibi oyunlar oynayacağım. Türkiye'de yaşamıyorum.

HP Victus 15 işlemci i5-12450h RAM 8 GB alınca 16 GB RAM yükselteceğim. Ekran kartı GTX 1650 ekran 144 Hz IPS ve şu an indirimde alınır mı? Beni 4-5 yıl götürür mü tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar çok oyun oynayan birisi değilim arada sirada haftada 1-2 kere oynarim en çok yazilim ve kodlama yapacağım Photoshop montaj belki yaparim oyun geliştirmeyecegim sadece mobil uygulama web falan yapacagim.

Arkadaşlar Python, Java, JavaScript, Android Studio, Visual Studio, Kotlin, SQL, HTML, kısaca kodlama yapmak ve CS:GO, GTA V gibi oyunlar oynayacağım. Türkiye'de yaşamıyorum.

HP Victus 15 işlemci i5-12450h RAM 8 GB alınca 16 GB RAM yükselteceğim. Ekran kartı GTX 1650 ekran 144 Hz IPS ve şu an indirimde alınır mı? Beni 4-5 yıl götürür mü tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar çok oyun oynayan birisi değilim arada sirada haftada 1-2 kere oynarim en çok yazilim ve kodlama yapacağım Photoshop montaj belki yaparim.

Hocam öyle çok oynamayacaksanız yeterli bir sistem.

Geri
Yukarı