HP Victus 15 Anti-Ghosting çalışmıyor

emircelebix

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, HP Victus 15-FA1025NT model laptopa sahibim. Valorant oynarken Raze ile uçacağım zaman Q Q peş peşe bastığımda bazen ikinci Q klavye tarafından algılanmıyor.

Bu site üzerinden klavye test ettiğimde örnek olarak: Q+W+E+R tuşlarına aynı anda basabiliyorum fakat 5. tuşa T tuşuna basılmıyor ama Y tuşuna basabiliyorum. Klavyede mesela Q+W+E+R tuşlarından sonra sırasıyla değil de farklı tuşlara basarsam 8 tuşa kadar basabiliyorum.

Anti-Ghosting olayını fazla bilmediğimden dolayı bu konuyu açtım. Bir gariplik mi var acaba? Mesela Q+W+E+R tuşlarından sonra aynı anda T tuşuna basamıyorum ama Y tuşuna basabiliyorum. Acaba klavyede yapmam gereken bir ayar falan vardı da ben mi yapmadım anlayamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, HP Victus 15-FA1025NT model laptopa sahibim. Valorant oynarken Raze ile uçacağım zaman Q Q peş peşe bastığımda bazen ikinci Q klavye tarafından algılanmıyor.

Bu site üzerinden klavye test ettiğimde örnek olarak: Q+W+e+r tuşlarına aynı anda basabiliyorum fakat 5. tuşa t tuşuna basılmıyor ama y tuşuna basabiliyorum. Klavyede mesela Q+W+e+r tuşlarından sonra sırasıyla değil de farklı tuşlara basarsam 8 tuşa kadar basabiliyorum.

Anti-Ghosting olayını fazla bilmediğimden dolayı bu konuyu açtım. Bir gariplik mi var acaba? Mesela Q+W+e+r tuşlarından sonra aynı anda t tuşuna basamıyorum ama y tuşuna basabiliyorum. Acaba klavyede yapmam gereken bir ayar falan vardı da ben mi yapmadım anlayamadım.

Demin denedim bende de HP Victus 15 var 4 tusa aynı anda basıyorum ama t basmıyor y basıyor sanırsam genel victus 15lerde var. aynı olayı başka klavyede denedim böyle bir sorun yok.

Demin denedim bende de HP Victus 15 var 4 tusa aynı anda basıyorum ama t basmıyor y basıyor sanırsam genel victus 15lerde var. aynı olayı başka klavyede denedim böyle bir sorun yok.
hocam sadece bu tuşlar değil genel olarak klavye bölümlendirilmiş gibi işliyor. sağdaki sayı kısmında 4 5 6 ya basılı tutunca 1 çalışmıyor örneğin.

Geri
Yukarı