HP Victus 15 CS:GO'da düşük FPS

İşletim sistemi
Windows 11

SilentDeadh

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP Victus 15 Dizüstü Bİlgisayar
16 Gb Ram
i7 13700H İşlemci
Rtx 4050 Ekran Kartı
1 Tb M.2 SSD
Meslek
Öğrenci
RAM
16 GB
Ekran kartı
Rtx 4050
İşlemci
İntel Core i7 13700H
Arkadaşlar sistemimde 16 GB RAM, RTX 4050 ekran kartı, i7 13700H işlemci var.
Ayarlarım hepsi en yüksekte bir tek çözünürlük 4:3 1024x768 oynuyorum.
Normalde FPS 400 sabit ayarlamıştım ve 400 FPS'di şu an ister sabitlemeyi açayım ister kapatayım 180 FPS alıyorum ve aşırı drop giriyor.
Emin değilim ama ya Windows güncellemesinden sonra galiba FPS çok düştü ya da Game Ready sürücüsünün son güncellemesi yüzünden
Daha PC'yi alalı 1 ay oldu termal macun sıkıntısı falanda yok. Normalde Cyberpunk veya RDR2 gibi Oyunlarda 80-90 FPS arası alıyorum.

NOT: Bütün Driverlar güncel

Arkadaşlar sistemimde 16 GB RAM, RTX 4050 ekran kartı, i7 13700H işlemci var.
Ayarlarım hepsi en yüksekte bir tek çözünürlük 4:3 1024x768 oynuyorum.
Normalde FPS 400 sabit ayarlamıştım ve 400 FPS'di şu an ister sabitlemeyi açayım ister kapatayım 180 FPS alıyorum ve aşırı drop giriyor.
Emin değilim ama ya Windows güncellemesinden sonra galiba FPS çok düştü ya da Game Ready sürücüsünün son güncellemesi yüzünden
Daha PC'yi alalı 1 ay oldu termal macun sıkıntısı falanda yok. Normalde Cyberpunk veya RDR2 gibi Oyunlarda 80-90 FPS arası alıyorum.

NOT: Bütün Driverlar güncel
Çoklu Cpu kullanımı açıkmı?

Aynı sorunu bende yaşamıştım Low ayarda 130 ortalama alıyordum iade istedim ama sen daha önce yüksek FPS zaten alıyormuşsun dediğimi kontrol et.

Çoklu CPU kullanımı açık mı?

Aynı sorunu bende yaşamıştım Low ayarda 130 ortalama alıyordum iade istedim ama sen daha önce yüksek FPS zaten alıyormuşsun dediğimi kontrol et.

Evet açık ayarları Low yapsam bile 250'ye falan çıkıyor zaten ama CS:GO optimizasyonunda sorun olma ihtimali var mı çünkü Cyberpunk Ultra RTX açık DLSS performans da ortalama 90 FPS alıyorum şehir içi 80 falan oluyor

Evet açık ayarları Low yapsam bile 250'ye falan çıkıyor zaten ama CS:GO optimizasyonunda sorun olma ihtimali var mı çünkü Cyberpunk Ultra RTX açık DLSS performans da ortalama 90 FPS alıyorum şehir içi 80 falan oluyor
Alakası yok hocam sizin cihazın 3050 hali
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Alakası yok hocam sizin cihazın 3050 hali
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam ayarları en düşüğe çektim çoklu CPU kullanımı falan yine açık ama FPS'im düştü ben anlamadım vallahi bu oyunu

Yeni konular

Geri
Yukarı