HP Victus 15-FA0003NT i7 12700H laptop alınır mı?

Bütçe
24000
Bu fiyata bu özelliklerde önerilecek başka laptop göremedim (aşağıdakiler hariç).
Bende laptop almayı düşünüyorum bu klasmanda 3 makine var diğer 2 tanesi aşağıdakiler. Dell'in SSD 512 bu arada

Burada marka ve onun sağladığı destek ve garantide göz önüne alınmalıdır.
Bize daha önce Monster ve HP kullanan arkadaşlar destek olursa sevinirim.

Ek olarak bu ürün alınıp ram takviyesi yapılabilir .

benim elime biraz daha para geçti şunu aldım elinde varsa öneririm ssd almayı düşünüyorum şuan sadece
Hp Victus 16-D1037NT I7-12700H 16GB Ddr5 512GB SSD 6gb Rtx 3060 16.1"fhd 144Hz IPS Freedos Taşınabilir Bilgisayar 68P22EA

benim elime biraz daha para geçti şunu aldım elinde varsa öneririm ssd almayı düşünüyorum şuan sadece
Hp Victus 16-D1037NT I7-12700H 16GB Ddr5 512GB SSD 6gb Rtx 3060 16.1"fhd 144Hz IPS Freedos Taşınabilir Bilgisayar 68P22EA
Hayırlı olsun hocam . 1TB SSD ve Bir 16 ram daha güzel olur . Bir şey soracağım buna win11 mi kuracaksınız win10 için driverları mevcut mu ?

Hayırlı olsun hocam. 1TB SSD ve bir 16 RAM daha güzel olur. Bir şey soracağım buna Windows 11 mi kuracaksınız Windows 10 için driverları mevcut mu?

Arkadaşımda da Victus vardı da 10 kurduğumda touchpad ile hoparlör driverı çalışmadı 11 kurduk o yüzden buna da 11 kurdum da hoparlörden pıt pıt ses geliyor oda driverları tam kuramadığım içinmiş HP ile iletişime geçip yardım alıp onu da tekrar kuracağım düzelmezse servise götürürüm.

Arkadaşımda da Victus vardı da 10 kurduğumda touchpad ile hoparlör driverı çalışmadı 11 kurduk o yüzden buna da 11 kurdum da hoparlörden pıt pıt ses geliyor oda driverları tam kuramadığım içinmiş HP ile iletişime geçip yardım alıp onu da tekrar kuracağım düzelmezse servise götürürüm.
teşekkür ederim bilgi için. Bu pıt pıt seslerde kronik sanırım herkes bahsetmiş.

teşekkür ederim bilgi için. Bu pıt pıt seslerde kronik sanırım herkes bahsetmiş.
whatsapptan hp ile görüştüm birkaç şey denettirdi enson olmayınca bir link ile bi driver gönderdi sorun çözüldü hafif cızırtılı geliyor gibi sadece bana ona da ilerleyen zamanlarda bakmayı düşünüyorum çok rahatsız ederse

Victus güzel cihaz, üzmez. 3060 modellere baksanız belki daha iyi olur. Bir de Victus 15 kullananlar çok memnun değil. Ekran sallanması vb. Victus 16 bakmanız daha yerinde olabilir.

Geri
Yukarı