İnceleme HP Victus 15-FA1008NT ile deneyimlerim

Hocam şu an alsanız ne alırdınız?

Hepsiburada üzerinden HP Store Türkiye'den almış olduğum HP Victus 16-S0035NT adlı cihazın iadesi bugün itibarıyla kabul edildi. Pişmanlık bir durum yok. İade haktır. Ürün paneli kötüydü iade ettim. İnternetten almakta şüphe eden arkadaşlar beğenmezse iade edebilir aldığınız satıcıya dikkat edin. Gelen kutuyu güzelce açın içindeki kağıtları vs. yırtıp atmayın beğenmezseniz geldiği gibi paketleyip iade sürecini başlatabilirsiniz.

Şimdi ne almayı düşünüyorsunuz?

Saticisi hepsiburada olsaydi kabul etmezdi.

Pil kismindan cihazı performans mod al öyle dene. Ben her şey Full'de 250 FPS alıyorum rahat.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yalan atma ne kadar çok yalan söylüyorsun pil kismindan cihazı performans mod al öyle dene ben her şey fulde 250 FPS alıyorum rahat

Elimizde bu cihazla alakalı 5 farkli kisiden test var. Hepsinde de her şey yüksekte 120FPS'lerde sürünüyor cihaz. Düşük ayarlarda bile FPS 160'lara kadar düşüyor testlerde. Benim cihazımın sorunlu olduğu doğru ben zaten cihazın alınmaması gerektiğini bu konuda savunmuyorum. verdiği düşük performans ve throttle problemleri gerekçesiyle almamalarını söylüyorum. R5 5600H işlemcili cihazlar 250-300 değerlerinde oynuyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…