HP Victus 15 iyi mi?

Bütçe
20.000
Victus'ta 60+15 zaten, 95 watta kadar Dynamic Boost ile yolu var.

Mantıklı bence de bir de 8 RAM eklenir alınınca.

Maksimum 80W 3050 Ti GPU var zaten.

Bu modeller daha iyi olur. Victus sart degilse Nitro'yu alin derim. Fazladan para vermemis olursunuz.

Şimdi ne öneriyorsunuz ortak çatı altında birleşelim öyle karar verelim. Ben pek anlamıyorum. Üniversite için istiyorum oyun oynamaya bayılıyorum fakat yüksek sistem gereksinimleri istemeyen oyunları tercih ediyorum. Bu yüzden 3050 Ti istedim. 70 watt olsa bile önemi yok yani benim için. Yeni nesil dışında her oyunda düşük-orta grafikler arasına +60FPS alayım yeter.

Merhaba,

Laptop özellikleri olarak gayet iyi alınabilir. Benim arkadaşta aldı aynısından LoL'de 400 FPS ile oynuyor 2K monitör ile o şekilde düşünebilirsin.
Anladım, çok teşekkür ederim.

Maalesef artma şansı yok dostum. Nitro için kronik sorunlar var deniliyor. Bu işlerden çok anlamadığım için derdim olsun istemiyorum.

Nitro'nun kronik sorunu bulunmuyor.

Nitro 5 ürünlerinde bulunuyor ve 2 arkadaşımda daha var farklı modeller
Eski kasada nadiren sorun yaşayanlar vardı ama yeni kasa Acer Nitro'larda kronik sorun yok.

Eski kasa:

acer-nitro-5-an515-45-nh-qbaey-002-ryzen-5-5600h-8-gb-512-gb-ssd-rtx3050-15-6-full-hd-notebook.jpg

Yeni kasa:

p.jpeg

Selamlar,
cihazı ben de yeni satın aldım ve ilk izlenim olarak gayet çok memnunum. 16 GB RAM ve 512 GB SSD bulunuyor. Cihazla ilgili tüm detayları sizlerle paylaşacağımm...

Geçtiğimiz günlerde sizlere bahsettiğim HP Victus 15'in ekran özelliklerini sizlere detaylıca anlatmak istedim. Bu harika oyun bilgisayarında Full HD çözünürlüğe sahip IPS bir panel tercih ediliyor. Bu sayede ekran, gündelik kullanımda ideal sonuçlar sunuyor. Ekran parlaklığı kısmına da değinmek istiyorum. Gerek ev içerisinde gerek parklarda gerekse cafe ortamında kullanmama rağmen Victus 15 gerçekten harikalar yarattı ve güneş ışığına rağmen ekran görünürlüğünde herhangi bir soruna neden olmadı. İstediğim ortamda herhangi bir sorun olmadan çalışmamda büyük rol oynadı. 144 Hz ekran yenileme hızının farkı da oyunlarda çok rahat bir şekilde hissediliyor. Standart ekranlara oranlara grafik geçişleri ve akıcılık fark yaratıyor.
İlerleyen zamanlarda cihazın diğer özelliklerinden de bahsedeceğim. Cihazı kullanan diğer kişilerin de yorumlarını merak ediyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı