HP Victus 15 laptopa Windows 10 kurduktan sonra touchpad ve hoparlör çalışmıyor

yusufincekara

Femtopat
Daha fazla  
FreeDOS olarak HP Victus 15 laptop aldım fakat bilgisayarın hoparlör ve Touchpad'i çalışmıyor.
HP'nin internet sitesinde Windows 10 için driver bulummuyor, bu sorunu nasıl çözebilirm?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni bilgisayarların özellikle Laptopların büyük bir kısmı Windows 11 uyumlu. Bir çeşit pazarlama stratejisi sanırım. Windows 10 ile çoğu şey düzgün çalışmıyor. Bu ara 2 yeni laptop kurmuş biri olarak söylüyorum fikrimi. Windows 11 geçtiğiniz an sorun çözülüyor.

FreeDOS olarak HP Victus 15 laptop aldım fakat bilgisayarın hoparlör ve Touchpad'i çalışmıyor.
HP'nin internet sitesinde Windows 10 için driver bulummuyor, bu sorunu nasıl çözebilirm?
Hp nin internet sitesinde olan win 11 driverlerini kur. Onların bildiğim kadarı ile hepsi aynı zamanda 10 driveri. Kasıtlı olarak win 10 kurulmasını istemediklerinden win 10 driveri de olduğunu belirtmiyorlar.

EK: Aynı seri laptopun 11. nesil intel işlemciye sahip donanımlı olanlarının w10 driverleri HP nin sitesinde de vardır. Direk oradan da toucpadin w10 driverini indirip kurmanız da sorunu çözebilir.

pazarlama stratejisi
Sanırımdan öte bu doğru.

Son düzenleme:
13. nesil 4050'li olanını aldıysanız, touchpad driverinı indirseniz bile incompatible OS diyor. Aynısı bende de oldu. Mecburi geri Windows 11 yükledim.

Hp nin internet sitesinde olan win 11 driverlerini kur. Onların bildiğim kadarı ile hepsi aynı zamanda 10 driveri. Kasıtlı olarak win 10 kurulmasını istemediklerinden win 10 driveri de olduğunu belirtmiyorlar.
Hocam bu konuda size katılamayacağım, Windows 10'da çalışmıyor driver'lar.

Yeni konular

Geri
Yukarı